خرید، فروش و تعمیر انواع لیفتراک برقی، دیزل و دوگانه . اطلاعات تماس 02636104164 , 09127042676 , 09015154903

لاستیک لیفتراک

وبلاگ و اخبار

لاستیک لیفتراک

نمونه ای دیگر از محصولات لیفت آسان ، لاستیک لیفتراک می باشد. برای خرید لاستیک لیفتراک با ما تماس حاصل فرمایید. لیفتراک ها مانند دیگر ماشین آلات سنگین از چهار چرخ بهره میبرند که البته این چرخ ها ابعاد و همچنین ساختار متفاوتی دارند. لاستیک لیفتراک از ابعاد کوچکی برخوردار بوده اما از طرف دیگر مقاومت بسیار زیادی دارد. لاستیک لیفتراک از قطعات اصلی این ماشین پرکاربرد محسوب میشود و میتواند وزن بالایی را نیز به خوبی تحمل کند. اما همانطور که میدانید لیفتراک ها در یک نقطه بدون آنکه به جلو و یا عقب حرکت کنند میتوانند  به فعالیت خود ادامه دهند که این چرخش ۳۶۰ درجه ای باعث میشود تا میزان سایش لاستیک لیفتراک نیز افزایش یابد. لاستیک لیفتراک معمولا به صورت دوره ای تعویض میشود تا ماشین عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

خرید لاستیک لیفتراک به معنای دانستن و رعایت کردن اصول و نکاتی است، که می تواند منجر به بهترین فرآیند خرید شود. در ادامه با هم به بررسی نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک خواهیم پرداخت. در مقاله ای جدا گانه هم بررسی لاستیک لیفتراک بادی و نکات و اصول مربوط به آنرا خواهیم خواند. در هر زمان چنانچه سوالی داشتید و یا نیاز به مشاوره داشتید؛ کارشناسان لیفت آسان در کنار شما خواهند بود و شما را راهنمایی خواهند کرد.

لاستیک لیفتراک با کیفیت

تایر پوشش حلقه ای میباشد که بر روی رینگ خوردو یا سایر تجهیزات دیگر نصب میشود .لاستیک لیفتراک ها دارای انوع مختلفی هستند.در لیفتراک سپاهان این قطعه و به طور کلی قطعات لیفتراک مهم ترین عامل در سلامت لیفتراک هستند.که از ساختاری منعطف با توانایی جذب ضربه ای برخوردار بوده و همیشه در تماس مستقیم با زمین است .بخش عمده از تایر ها از جنس لاستیک ساخته شده است به همین دلیل در ایران به نام لاستیک شناخته می شود.لیفتراک ها دارای 4 چرخ لاستیک میباشند که نسبت به نوع لیفتراک ابعاد و ساختار متفاوتی دارند.این قطعه از قطعات اصلی این ماشین پر کاربرد به حساب می آید که مقاومت بسیار بالایی نیز دارد.

همانطور که میدانید لیفتراک ها در یک نقطه بدون انکه به جلو یا عقب حرکت میکنندمیتوانند به فعالیت خود ادامه دهند .که این چرخش 360 درجه باعث می شود تا میزان سایش آن را نیز افزایش دهد.

لاستیک های لیفتراکی معمولا به صورت دوره ای تعویض میشود تا عملکرد بهتری از خود نشان دهد.پوشش حلقه ای میباشد که بر روی رینگ خوردو یا سایر تجهیزات دیگر نصب میشود .لاستیک لیفتراک ها دارای انوع مختلفی هستند.در لیفتراک سپاهان این قطعه و به طور کلی قطعات لیفتراک مهم ترین عامل در سلامت لیفتراک هستند.که از ساختاری منعطف با توانایی جذب ضربه ای برخوردار بوده و همیشه در تماس مستقیم با زمین است .بخش عمده از تایر ها از جنس لاستیک ساخته شده است به همین دلیل در ایران به نام لاستیک شناخته می شود.لیفتراک ها دارای 4 چرخ لاستیک میباشند که نسبت به نوع لیفتراک ابعاد و ساختار متفاوتی دارند.اگر قصد ندارید تا لاستیک لیفتراک را در مدت کوتاهی تعویض کنید باید لاستیک های با کیفیت را خریداری کنید تا دوام بیشتری داشته باشند. لاستیک لیفتراک با کیفیت را تنها زمانی میتوانید تهیه کنید که از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر خرید نمایید. لاستیک لیفتراک با کیفیت در شرکت لیفت آسان بصورت اینترنتی و تلفنی نیز عرضه میشود که میتوانید نسبت به مدل لیفتراک لاستیک مناسب آنرا تهیه نمایید.  با کیفیت که در شرکت لیفت آسان عرضه میشود همگی از بهترین برند های جهانی هستند و از دوام بالایی برخوردار میباشند.

خرید لاستیک لیفتراک

اولین نکته ای که برای خرید لاستیک لیفتراک باید در نظر داشته باشید سایز لاستیک میباشد. سایز لاستیک لیفتراک باید متناسب با مدل لیفتراک باشد و از خرید لاستیک هایی که هیچ تناسبی با لیفتراک شما ندارند خودداری کنید. برای خرید لاستیک لیفتراک باید به برند لاستیک دقت زیادی

این قطعه از قطعات اصلی این ماشین پر کاربرد به حساب می آید که مقاومت بسیار بالایی نیز دارد.

لاستیک

در مواجه با لاستیک لیفتراک توجه داشته باشید که :
همانطور که میدانید لیفتراک ها در یک نقطه بدون انکه به جلو یا عقب حرکت میکنند

میتوانند به فعالیت خود ادامه دهند .که این چرخش 360 درجه باعث می شود تا میزان سایش آن را نیز افزایش دهد.

لاستیک های لیفتراکی معمولا به صورت دوره ای تعویض میشود تا عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

داشته باشید زیرا  برخی از برندهای لاستیک عمر و دوام کمی دارند.

لاستیک لیفتراک ارزان

شرکت لیفت آسان برای اینکه بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید اقدام به عرضه لاستیک لیفتراک ارزان نموده است که از قیمت بسیار پایینتری برخوردار هستند و البته در کنار قیمت پایین کیفیت بسیار بالایی دارند که همین موضوع باعث شده تا مشتریان زیادی به این شرکت برای تهیه لاستیک مراجعه کنند.

روش های خرید لاستیک لیفتراک

لاستیک لیفتراک در انواع توپر و لاستیک لیفتراک بادی موجود می باشد که هر کدام از آن ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند و شما می توانید به شکل حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید لاستیک لیفتراک در برندهای مختلفی بر اساس سایز و برند مورد نیاز خود نمایید. شرکت لیفت آسان این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتوانند با مراجعه به سایت لیفت آسان  ضمن دریافت اطلاعات کافی بتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند و از کارشناسان فروش لاستیک لیفتراک اطلاعات کافی را برای خرید لاستیک لیفتراک دریافت نمایند

لیفتراک – لاستیک لیفتراک در سه نوع موجود است: کوشیون تایر، جامد (توپر) و پنوماتیک هوا

انواع لاستیک لیفتراک

  1. لاستیک بادی(پنوماتیک )
  2. لاستیک توپر (لاستیک سنگی ).

 

ساختار ظاهری لاستیک ها تشکیل شده از آج(رویه ), منجید ( کارکس) بدنه (دیواره)

طوقه (بید) هستند و مواد تشکیل دهنده آن عبارتند از : انواع کائوچو , دوده, نخ , سیم , روغن

شتاب دهنده , محافظت کننده و …. میباشد.

لاستیک بادی

لاستیک‌ پنوماتیک (بادی) هم از کائوچو طراحی شده اند اما دقیقا شبیه به تایر کامیون یا خودرو هستند. از مواد لاستیکی قوی با عمر طولانی ساخته شده اند. این لاستیک ها برای استفاده در زمین های سخت و در فضای های بیرونی بهتر هستند .

لاستیک های بادی
جنس لاستیک های بادی از جنس لاستیک ضخیم است که داخل آن از هوا پرشده است.هوای موجود در بینلاستیک های بادی باعث میشود تا به هنگام قرارگیری لیفتراک بر روی سطوح ناهموارلاستیک واکنش مناسبی از خود نشان دهد و اپراتور ارتعاش کمتری را حس کند. لاستیک لیفتراک بادی همان طور که از اسم آن مشخص است با هوا پر می شود و می توان از آن در مناطق ناهموار استفاده کرد. لاستیک لیفتراک از نوع بادی بسیار با دوام تر است و مقاومت بیشتری نسبت به سایر لاستیک لیفتراک دارد. لاستیک لیفتراک از نوع بادی همانند لاستیک کامیون ها می باشد. نوع دیگر لاستیک لیفتراک پلی اورتان است که این نوع لاستیک لیفتراک در محیط های داخلی بسیار مورد توجه می گیرد. از لاستیک لیفتراک از نوع پلی اورتان در لیفتراک های برقی استفاده می شود و از این لاستیک لیفتراک در محیط های ناهموار نمی توان استفاده کرد و این لاستیک لیفتراک از طول عمر بالا تری نسبت به سایر لاستیک لیفتراک دارد. طبق خصوصیات لاستیک لیفتراک باید خواسته ی خود را از لاستیک لیفتراک بدانیم و آن را از فروشگاه معتبر تهیه کنیم.

لازم به ذکر است لاستیک های بادی دارای رینگ هستند.

لاستیک های بادی به علت خاصیت الاستیکی که دارند جهت کار در سطوح ناهموار بسیار مناسب بوده و ارتعاش کمتری را به اپراتور منتقل می کنند،باید توجه داشت که تنظیم بودن باد لاستیک ها در لیفتراک علاوه بر کاهش استهلاک و سایش،عملکردبهتر و مانور پذیری بیشترلیفتراک را بهمراه دارد بنابر این توصیه می شود که باد لاستیک ها به صورت روزانه بررسی گردد.

با توجه به اینکه فشار وارده بر لاستیک های لیفتراک در زمان لیفت کردن بار متفاوت می باشد بنابراین جهت تنظیم فشار باد تایرها بایستی به دستوالعمل کارخانه سازنده لیفتراک توجه نمود .

بایستی توجه داشت یکی دیگر از عوامل تعییین کننده در تنظیم باد،دمای هوای محیط کار می باشد

که در تمامی لیفتراک های سپاهان , لیفتراک تویوتا , قطعات لیفتراک و لاستیک لیفتراک دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

و بسته به محیطی که قرار است استفاده شود , مدل آن فرق میکند.

 

لاستیک توپر

استفاده از لاستیک توپر در هنگام کار در سطوح ناهموار توصیه نمی شود .لاستیک های توپر زمانی استفاده دارند که در محیط کار اشیاء برنده و یا مواد با خورندگی بالا وجود داشته باشد ودر غیر اینصورت بهتر است که از لاستیک بادی برای لیفتراک استفاده شود چرا که لاستیک های توپر از انعطاف پذیری پایینی برخوردار هستند و باعث انتقال ارتعاشات به اپراتور  می گردند و در نتیجه خستگی زود هنگام و مشکلاتی ازقبیل درد کمر را برای اپراتور به همراه خواهد داشت و برای رفع این مشکل در لیفتراک ، استفاده از صندلی ارگونومی فنر دار توصیه میگردد.لاستیک‌های توپر نیز از کائوچو جامد ساخته شده اند که بسیار شبیه به کوشن تایر ها هستند و همچنین رایج ترین تایر لیفتراک – لاستیک لیفتراک در بازار امروز هستند. لاستیک توپر معمولا برای ترکیبی از پروژه های داخلی و خارجی استفاده می شود. با این حال سواری لاستیک های توپر پنوماتیک به اندازه سواری لاستیک های کوشیون راحت نیست همانگونه که کوشیون تایر ها در سطوح ناصاف سواری خوبی ندارند.برای تهیه این لاستیک ها هزینه بالاتری باید انجام دهید عمر طولانی تری دارند. باید دقت کرد که لاستیک های توپر دارای ضربه و تکانهای بیشتری نسبت به لاستیک های بادی دارند. لذا باعث میشود در هنگام استفاده از لیفتراک برای پالت ها و یا موادی که حساس و شکننده هستند لاستیک بادی استفاده شود. قیمت لاستیک توپر لیفتراک از قیمت لاستیک بادی لیفتراک نیز بیشتر است و در انواع مدلهای لاستیک چینی ، لاستیک هندی ، کره ای و ژاپنی در حال حاضر بیشتر در بازار وجود دارد .لاستیک توپر (مخصوص تجهیزات و ماشین آلات لیفتراکی) یک از با دوام ترین، مقاوم ترین تایرهایی که در بازار می توان برای لیفتراک ها تهیه نمود. ابتدا نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک اشاره خواهند شد که بیشتر جنبه عمومی دارند و به اهمیت ولزوم استفاده از کالاهای با کیفیت از این دست اشاره خواهند داشت

لاستیک توپر یکپارچه می باشد و بر روی رینگ فلزی با پرس فیکس و نصب می شود. ولی لاستیک های press on عموما روی یک حلقه فلزی تزریق و تولید شده و هنگام نصب بر روی رینگ فلزی دو سطح بر روی همدیگر پرس و فیکس می شوند.
عموماً در لیفتراک های برقی و تجهیزات بالابر از این نوع لاستیک توپر استفاده می شود.تایرهای ضربه گیر، تایرهای محکمی هستند که معمولا دارای هیچ الگوی عاجی نمی باشند و برای استفاده در محل های بسته برروی سطوح نرم و مقاوم طراحی شده اند.این دسته از تایر ها به جای آن که از هوا پر شوند و دارای شال (نوار) و تیوب باشند، کاملا از و به صورت یک دست از لاستیک جامد تشکیل شده اند. کار آیی مطلوب این محصولات و همین طور عمر بالای آن ها در کنار تولید در سایز های مختلف لاستیک و تایر های لیفتراک، از مزیت های این کالا می باشد. اما معایب آن نیز قابل توجه است.قیمت بالای این لاستیک ها که گاهی تا چند برابر محصولات مشابه بادی در همان سایز است و همین طرو کاهش قابل توجه سرعت و مانور دستگاه، در کنار انتقال ارتعاشات ناشی از فعالیت دستگاه (به دلیل فقدان وجود لایه هوا در تایر) که سبب آسیب رسیدن  به لیفتراک می شود را می توان از دسته معایب آن دانست. این محصولات برای شرایط کاری با سرما بالا، گرمای بالا، محیطی اجسام تیز و برنده بسیار مناسب می باشد. همچنینیدر سطوح ناهموار مانند خاکی، برای راننده لیفتراک مشکلات زیادی را ایجا د می نماید. از نکات مثبت دیگر پنجر نشدن این لاستیک و امکان آج زنی مجدد بر روی آن می باشد.

نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک

تعویض به موقع و داشتن برنامه نظارتی بر سلامت لاستیک لیفتراک

یکی از نکاتی که برای داشتن تایری با طول عمر بیشتر و کارایی بهتر باید مد نظر باشد، داشتن برنامه ای مناسب برای بررسی صحت و سلامت تایر ها می باشد. این موضوع می تواند دربخش نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک نیز جای بگیرد. توجه به عاج لاستیک لیفتراک و عمق آن، استفاده از عاج مناسب مانند گل سنگ (عاج تخصصی)، بررسی ساییدگی، پنجری، سوراخ شدن تایر، حتی تعویض نوار (شال) و تیوب تایر هم می تواند در استفاده بهینه از این محصولات موثر باشد.

چرخ پلی اورتان

این چرخ صنعتی از جنس پلی اورتان می باشد. پلی‌یورتان‌ها به شکل‌های مختلف از جمله فوم‌های نرم،فوم‌های سخت در دنیا و به طور گسترده در زندگی روزمره کاربرد دارند. پلی اورتان‌ها در شرایط کاربری خاص، دمای بالای محل کار، مقاومت در برابر تابش، مقاومت در برابر دمای پایین، استحکام بالا چرخ ها مورد استفاده قرار می گیرند و باعت انعطاف پذیر شدن چرخ ها می شود. چرخ های پلی اورتان در سایزهای مختلف تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

چرخ پلی اورتان کفی گردان قابلیت چرخش 360 درجه را دارد و حرکت اجسام را در تمام جهت ها میسر می سازد.
به دلیل وجود روکش پلی اورتان این چرخ پوشش حرارتی بالا و ضد سایش دارد. این چرخ در وسایل منزل، بیمارستان ها ، فروشگاه ها و ….. مورد استفاده قرار می گیرد.

نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک به صورت تخصصی

بپردازیم به بررسی تخصصی نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک که به صورت کاربردی ارائه خواهند شد:

یکی از نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک که باید توجه شود این است که از ابتدا آیا نیازی به تهیه تایر تمام لاستیکی هست یا خیر؟ گاهی مشتریان بدون در نظر گرفتن اصول و شرایط کاری اقدام به تهیه این اقلام می کنند. این موضوع بار اضافی مالی، کاهش عملکردی دستگاه و غیره را به همراه دارد. اگر دستگاه لیفتراک در محیط های بسیار گرم مانند کوره ها فعالیت دارد، اگر لیفتراک در سرد خانه بسیار سرد مواد غذایی یا بهداشتی فعالیت دارد، اگر محیط کاری مملو از براده های شیشه و فلز است، انتخاب لاستیک توپر بسیار عالی است.

توجه به تاریخ تولید و تاریخ انقضاء نیز از نکاتی برای تهیه لاستیک توپر لیفتراک که نمی توان از آن غافل شد. اگر تاریخ انقضاء تایر گذشته باشد، لاستیک شروع به تکه تکه شدن می نماید و آن نرمی و انعطاف لازم را از دست داده و در حین کار، به صورت قطعه ای جدا می شود. به دلیل عمر طولاتنی تایر توپر حتما به این موضوع توجه کنید.

 

 

در انتخاب تایر لیفتراک – لاستیک لیفتراک ، رایج ترین گزینه ها لاستیک پنوماتیک توپر لیفتراک و یا لاستیک کوشیون لیفتراک هستند.

این دو نوع لاستیک لیفتراک تفاوت های زیادی دارند که قبل از خرید باید ارزیابی کنید که کدامیک برایتان مناسب تر است.

انتخاب لاستیک های مناسب بر میزان مانوردهی و ایمنی لیفتراک شما تاثیر می گذارد. اکثر لیفتراک ها به طور خاص برای یک تایر خاص طراحی شده اند و همچنین لاستیک ها برای کاربردهای خاص یا صنایع طراحی شلاستیک های توپر لیفتراک

لاستیک های پنوماتیک شبیه به تایر خودرو ها و یا کامیون ها هستند و عملکرد بالا و قابلیت انعطاف پذیری بالایی ارائه می دهند. لاستیک های پنوماتیک به راحتی روی سطوح ناهموار و دشوار قرار می گیرند و در مکان های ساختمانی، در انبارهای انبار و انبارهای داخلی / فضای باز محبوب هستند.

دو نوع لاستیک پنوماتیک وجود دارد: پنوماتیک جامد، که توپر هستند و بیشترین مقاومت در برابر ضربه را دارند و پنوماتیک بادی است که از هوا پر شده اند.

کوشین تایر لیفتراک

کوشیون تایرها از لاستیک نرم ساخته شده اند و در اطراف آنها باند فلزی نصب شده است. ارزانتر هستند و راحت تر نگهداری شوند، اما کوشیون تایرها به اندازه یک تایر های پنوماتیک، در فضاهای خارجی و سخت قابل استفاده نیستند

لاستیک های کوشیون برای استفاده در سطوح صاف، عمدتا در داخل مناسب هستند. همچنین فضاهای کوچک فوق العاده هستند زیرا شعاع چرخشی کوچکی دارندده

 

آج زدن و ترمیم لاستیک توپر لیفتراک

آج زدن لاستیک لیفتراک

لاستیک توپر لیفتراک یکی از گونه های لاستیک مورد استفاده در صنعت لیفتراک میباشد. این نوع لاستیک لیفتراک همان طور که از نامش مشخص است از لاستیک جامد ساخته شده است و داخلش با هوا پر نمی شود. در طولانی مدت نمی توان از این نوع لاستیک برای سطوح ناهموار استفاده کرد بهتر است که در سطوح صاف استفاده شود و ضمن اینکه این نوع لاستیک پنچر نمی شود.

  • لاستیک های توپر طول عمر بیشتری دارند. به دلیل داشتن هسته لاستیکی جامد، به فروشنده تایر شما اجازه ایجاد کردن مجدد آج روی تایر ( آج زنی لاستیک لیفتراک ) را هر موقع که سطح لاستیک صاف شد، می دهد؛ به این معنی که لاستیک شما میتواند مدتی طولانی دوام بیاورد. اگرچه به همین این دلیل لاستیک های توپر، به صورت قابل ملاحظه ای از لاستیک های بادی لیفتراک گران تر هستند.
  • لاستیک های توپر قابلیت جذب تکان های شدید لیفتراک را نداشته به این معنی که اگر شما قصد دارید لیفتراک خود را در محیط بیرون و روی شن های ناصاف به حرکت درآورید فقط می توانید از لیفتراک با لاستیک های بادی استفاده کنید. لاستیک های توپر یک سطح صاف و مسطح برای استفاده می خواهند.

فواید آج زنی لاستیک

با عملیات آج زدن لاستیک توپر لیفتراک میتوان در هزینه های بالای نگهداری آن صرفه جویی قابل توجهی نمود. لاستیک لیفتراک یکی از اقلام پرمصرف و با استهلاک بالا در مجموعه قطعات و لوازم یدکی مصرفی قرار دارد. با توجه به اینکه لاستیک های توپر لیفتراک برای عمر طولانی تر و کارکرد بالاتری نسبت به لاستیک های بادی لیفتراک طراحی و تولید شده اند، ولی به طور کلی با توجه به شرایط و محیط کار دچار نقص و استهلاک زیادی میشوند.

عوامل تاثیر گذار بر روی خرابی لاستیک

یکی دیگر از عوامل موثر در آسیب دیدن زود هنگام لاستیک لیفتراک منقضی شده تاریخ مصرف میباشد، که این عامل سبب می شود لاستیک وقتی که تحت فشار قرار میگیرد دچار از هم گسیختگی شود در شکل زیر نمونه ای از آسیب وارد شده به لاستیک فرسوده را مشاهده می نمایید .

از دیگر موارد موثر در انتخاب لاستیک لیفتراک میزان فشار کاری وارد بر آن میباشد،در فشار کاری بالا استفاده از لاستیک های توپر با توجه به مقاومت بیشتری که نسبت به لاستیک های بادی دارند از مزیت بیشتری برخوردار میباشد .
سایز تایر لیفتراک برای تناژ مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد . همچنین جنس لاستیک و کارخانه سازنده آن و میزان ضمانت و گارانتی در انتخاب آن بسیار اهمیت دارد.

استفاده از لاستیک ارزان قیمت شاید در ابتدا بودجه کمتری لازم داشته باشد اما استهلاک بالا و نیاز به تعویض بیشتر در طول سال هزینه نگهداری را بالا خواهد برد ، بنابراین در هنگام خرید علاوه بر قیمت به کیفیت آن نیز بایستی توجه داشت.
با توجه به بازار بسیار گسترده لاستیک لیفتراک ، اکثر تولید کنندگان تایر در دنیا اقدام به تولید لاستیک لیفتراک  در سایزها مختلف نموده اند . و در حال حاضر در کشورمان ایران از لاستیک لیفتراک ژاپنی ، کره ای ،  تایوانی و چینی که توسط شرکت های بازرگانی وارد می شوند استفاده می گردد که البته با توجه به استانداردهای تولید و کیفیتشان قیمت های متفاوتی دارند .

راهنمای سایز لاستیک

اعداد حک شده بر روی لاستیک لیفتراک چه معنایی دارند؟

هر یک از اعداد حک شده بر روی تایر ابعاد مختلف تایر را معرفی مینمایند به عنوان مثال ، همانطور که در عکس مشخص شده است ، عدد 21 قطر خارجی تایر ، عدد 8 عرض مقطع و عدد 9 قطر رینگ را نشان می دهد.
بر روی لاستیک لیفتراک معمولا تعداد لایه های لاستیک نیز درج میگردد که با پسوند PR قابل تشخیص میباشد .

به عنوان مثال اعداد حک شده بر روی لاستیک لیفتراک 3 تن  که به صورت  28*9-15-14PR میباشد به شرح ذیل میباشد:

قطر خارجی : 28

عرض مقطع : 9

قطر رینگ : 15

تعداد لایه های تشکیل دهنده لاستیک : 14 لایه

مفتخریم به ارائه و فروش لاستیک لیفتراک ، در انواع لاستیک توپر لیفتراک و لاستیک بادی لیفتراک ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر و نیز لیست قیمت انواع لاستیک لیفتراک با ما تماس بگیرید.

شرکت لیفت آسان این امکان را برای مشتریان گرامی فرآهم آورده است تا با مراجعه به سایت اینترنتی این مجموعه و تماس با مشاوران فروش ما ، امکان تهیه انواع تایر لیفتراک در انواع گوناگون سایزها و برندهای مختلف را داشته باشند در واقع از دیگر خدماتی که در سبد خدماتی و محصولات این مجموعه قرار دارد و این خدمت قابل عرضه و ارائه به مشتریان گرامی و بازار می باشد ، مبحث فروش لاستیک لیفتراک است که این خدمات شامل فروش انواع برند های معتبر جهانی این کالا اعم از محصولات ساخت کشور های ژاپن ، کره و غیره است ، همچنین شایان ذکر است این کالا در انواع مختلف که شامل لاستیک توپر لیفتراک و لاستیک بادی لیفتراک است ، در سایزهای گوناگون و ابعاد متفاوت قابلیت فروش و عرضه توسط این مجموعه را دارد ، لطفا جهت مشاوره خرید در خصوص لاستیک لیفتراک و کسب اطلاعات کامل فنی و نیز کسب اطلاع از لیست قیمت انواع گوناگون این کالا از طریق بخش تماس با ما ، با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

معرفی انواع لاستیک لیفتراک

 

معرفی انواع لاستیک لیفتراک با ۲ رویکرد

  1. شناخت لاستیک لیفتراک بر اساس نوع آن (بادی و توپر)
  2. شناخت لاستیک لیفتراک بر اساس کشور سازنده و کارخانه تولید کننده

آشنایی با تایر لیفتراک بر اساس مدل های مختلف

با معرفی انواع لاستیک لیفتراک بر اساس نوع تایر به راحتی برای نوع کاربری دستگاه و محیط آن، لاستیک انتخاب خواهیم نمود. لاستیک توپر دارای ساختاری یکپارچه است و برای شرایط بسیار گرم، بسیار سرد، با موانع تیز و غیره مناسب است. لاستیک بادی هم برای شرایط ناهموار و غیره مطلوب می باشد.

 

تاکید بر کشور سازنده و کارخانه تولید کننده

این رویکرد را بیشتر در اصطلاحاتی که توسط مشتریان به کار می برود مانند لاستیک لیفتراک ژاپنی ، لاستیک لیفتراک کره ای ، لاستیک لیفتراک ایرانی ، لاستیک لیفتراک چینی ، لاستیک لیفتراک هندی و غیره خواهیم یافت. همین طور به کار بردن اسامی برند هایی مانند سمیتومو ، نکسن، هانگا ، البرز، دلی تایر و غیره از این دست هستند

قطعا یکی از کشورهایی که محصولاتش به خصوص در زمینه صنعتی مانند تایرها از استقبال خوبی برخوردار است، کشور ژاپن است. از معروف ترین برندهای لاستیک لیفتراک ساخت آن کشور در آسیای شرقی می توان به سومیتومو (Sumitomo)، دانلوپ (Dunlop)، اوتسو (Ohtsu) اشاره داشت. این اسامی از معروف ترین تولیدکنندگان لاستیک لیفتراک ژاپنی می باشند

برندهای لاستیک لیفتراک

از دیگر تایرهای صنعتی که کیفیت خوبی دارند می توان به لاستیک لیفتراک کره ای اشاره داشت. برند های مطرح آن نیز عبارتند از:

شایان ذکر است که برندهای لاستیک لیفتراک برای راحتی مشتریان خود، لاستیک لیفتراک بادی را به همراه تیوب و نوار یا شال عرضه می دارند. از دیگر اسامی معروف تولید کننده تایر لیفتراک نیز باید نامی برد. شرکت هایی مانند: کانتیننتال، مکسس، سمسون (سامسون)، ادونس، جی تی، دلی تایر، دی استون، اپکس تایوان، یونیلی تایوان، اوزکا ترکیه، مگنا هلند و همین طور البرز (به عنوان لاستیک لیفتراک

ایرانی ) در دسته تولید کنندگان سرشناس قرار دارند.

انواع لاستیک لیفتراک :

لاستیک لیفتراک سهند | لاستیک توپر لیفتراک سهند و لاستیک بـادی سهند
لاستیک لیفتراک کوماتسو | لاستیک توپر لیفتراک کوماتسو و لاستیک بادی کوماتسو
لاستیک لیفتراک تویوتا | لاستیک توپر لیفتراک تویوتا و لاستیک بادی تویوتا
لاستیک لیفتراک هلی | لاستیک توپر لیفتراک هلی و لاستیک بادی هلی
لاستیک لیفتراک هیوندا | لاستیک توپر لیفتراک هیوندا و لاستیک بادی هیوندا
لاستیک لیفتراک سپاهان | لاستیک توپر لیفتراک سپاهان و لاستیک بادی سپاهان

سایز لاستیک دیزل

نوع لیفتراک اندازه لاستیک – اندازه تایر جلو اندازه لاستیک – اندازه تایر جلو
لیفتراک دیزل 1.5 تن 6.5-10-10 pr 5.0-8-10 pr
لیفتراک دیزل 2 تن 7-12-12 pr 6-9-10 pr
لیفتراک دیزل 3 تن 9-15-12 pr 6.5-10-10 pr
لیفتراک دیزل 3.5 تن 9-15-12 pr 6.5-10-10 pr
لیفتراک دیزل 4 تن 10-15-16 pr 6-10-10 pr
لیفتراک دیزل 5 تن 8-15-14 pr 8-15-14 pr
لیفتراک دیزل 7 تن 8-15-14 pr 8-15-14 pr
لیفتراک دیزل 8 تن 9-20-14 pr 9-16-14 pr
لیفتراک دیزل 10 تن 9-20-14 pr 9-20-14 pr

 

سایز تایر لیفتراک برقی:

نوع لیفتراک اندازه لاستیک – اندازه تایر جلو اندازه لاستیک – اندازه تایر جلو
لیفتراک برقی سه چرخ 0.5 تن 18-7-8 pr 15-4.5-8 pr
لیفتراک برقی چهار چرخ 2 تن 7-12-12 pr 7-8-14 pr
لیفتراک برقی چهار چرخ 2.5 تن 7-12-12 pr 7-8-14 pr
لیفتراک برقی چهار چرخ 3 تن 9-15-12 pr 7-8-21 pr

 

سایز تایر لیفتراک دوگانه سوز:

نوع لیفتراک اندازه لاستیک – اندازه تایر جلو اندازه لاستیک – اندازه تایر جلو
لیفتراک دوگانه سوز 1.5 تن 6.5-10-10 pr 5-8-10 pr
لیفتراک دوگانه سوز 2 تن 7-12-12 pr 6-9-10 pr
لیفتراک دوگانه سوز 3 تن 9-15-12 pr 6.5-10-10 pr

روکش چرخ لیفتراک چیست ؟

روکش انواع غلطک و چرخ :روکش غلطک وظیفه یه حرکت در آوردن خطوط انتقال مواد و حرکت دادن قطعات از نقطه ای به نقطه دیگر را دارد در اکثر غلطک ها لازم است روکشی از جنس لاستیک جهت ایجاد اصطکاک لازم و نیز جلوگیری از سایش و یا خوردگی سطح درام غلطک ها اعمال گردند .

این عملیات طی یک فرایند شناخته شده بروی درام غلطک ها انجام گردیده و بسته به نوع مصرفی که از غلطک در نطر داریم می توان انواع روکش های مقاوم به سایش مقاوم به مواد شیمیایی (اسید ها و قلیا ها )

مقاوم به فشار مقاوم به حرارت و برودت مقاوم به بنزین در متریال و… را اعمال نمود

بدیهی است عملیات تعمیر سنگ زنی و شیارزنی بروی سطح روکش غلطک بنا به سفارش مشتری و با قیمت مناسب انجام می گیرد

مقایسه طول عمر هر تایر

طول عمر هر تایر بر اساس ساعت کارکرد در سال ارائه می شود معیار این طول عمر بسته به تکنولوژی ساخت کیفیت مواد اولیه مقاومت غلطشی نوع و مقدار آج و …. می باشد

 

                                                         پرسکاری انواع لاستیک لیفتراک

انواع خدمات تراشکاری و پرسکاری و لنت کوبی
تعویض انواع لاستیک های توپر در سایزهای مختلف
ساخت انواع رینگ در سایزهای مختلف
ساخت رینگ و تزریق لاستیک برای انواع ماشن و دستگاهای مختلف
خرید و فروش انواع لاستیکهای توپر دست دوم
تعویض بوش اکسل انواع ماشینهای سنگین
تعویض انواع چهارشاخ در سایزهای مختلف
لنت کوبی انواع دستگاها و ماشین آلات صنعتی وماشینهای سنگین

 

قیمت لاستیک , قیمت روز لاستیک

صنعت تولیدی و و بنیادی کشور، از تولیدات عمرانی، راهسازی و جاده ای که شامل دستگاه های مهمی شامل لودر،

مینی لودر و بابکت، گریدر، غلطک، دامپتراک، بیل بکهو و بیل مکانیکی و … ، میشوند ،

همواره تحت تاثیر قیمت لاستیک هستند.

بدیهی است افزایش قیمت لاستیک در این بخش، سبب افزایش هزینه ها در این صنعت خواهد شد.

در معادن کشور ایران، لاستیک معدنی دومین و یا سومین عامل تغییر در هزینه استخراج در معادن به شمار می‌آید.

از این رو علاوه بر اهمیت خرید لاستیک و خرید با بهترین قیمت لاستیک، نگهداری از لاستیک نیز امری مهم به شمار می‌آید.

صنایع کشاورزی و مواد غذایی ، پخش مواد غذایی، که ارتباط مستقیم با ابزار آلات جدید، تراکتور، کمباین و … ، دارد.

قیمت لاستیک نیز در هزینه نگهداری این ادوات نقش مهمی ایفا میکند.

تاثیر قیمت لاستیک بر صنایع و زندگی روزمره مشهود است.

به عنوان مثال، تمامی مواد غذایی که از سوپر مارکت خریداری می‌شود،

توسط ناوگان حمل و نقل و پخش مویرگی در ایران توزیع می‌گردد.

قیمت لاستیک ایسوزو و لاستیک کامیونت و افزایش و یا کاهش چشمگیر آن،

تاثیر بر هزینه های شرکت های پخش و توزیع مواد غذایی و استراتژيک دارد.

لاستیک لیفتراک، که امروزه در تمامی صنایع کوچک و بزرگ نقش مهمی داراست.

لیفتراک تسهیل کننده تمامی امور تولیدات و جابه‌جا کننده کالاهای سنگین میباشد.

افزایش قیمت روز لاستیک لیفتراک نیز سبب افزایش هزینه‌های نگهداری و قیمت تمام شده کالا و تجهیزات میشود.

قیمت لاستیک لیفتراک مستقیما بر هزینه نگهداری و حمل و نقل کالا از مبدا تاثیرگذار است.

لاستیک خودرو های سواری شهری، خودرو های تجاری باری، خودروهای شخصی و ماشین های روزمره،

که افزایش نرخ لاستیک در این دسته را تمامی ما مصرف‌کنندگان که به صورت مستقیم که با خرید لاستیک در این زمینه در ارتباط هستیم، درک میکنیم.

یکی از هزینه‌های جانبی خودرو که امروزه با این قیمت لاستیک میتوان جزو دسته هزینه های گران قیمت، دسته بندی کرد.

برای خودروهای سواری لوکس از جمله

تعرفه واردات لاستیک خودرو، لاستیک لیفتراک، لاستیک لودر و …

با افزایش بی رویه تعرفه واردات و همچنین افزایش نرخ ارز، افزایش قیمت لاستیک امری اجتناب ناپذیر است.

کارخانجات تولید لاستیک داخل کشور، با توجه به اینکه لاستیک و تایر با کیفیت و مناسب تولید میکنند،

اما پاسخگوی نیاز روزانه تمامی سایزهای لاستیک خودرو،

لاستیک های صنعتی و لاستیک سنگین،

لاستیک های صنعتی و لیفتراکی،

لاستیک های کشاورزی، لاستیک های باری و تجاری

و … نیستند.

افزایش نرخ تعرفه واردات به جهت حمایت از تولید داخلی نیز سبب افزایش قیمت روز لاستیک و کاهش قدرت خرید مصرف کننده میگردد.

با افزایش قیمت لاستیک فقط از صنعت تایر سازی و لاستیک سازی کشور حمایت شده و هزاران صنعت دیگر در کشور را با مشکلات مواجه میسازد.

برای حمایت از تولید و صنایع داخلی، باید قیمت لاستیک و دیگر کالاهای اساسی برای صنعت ثابت بماند و یا روند کاهشی داشته باشد.

خرید لاستیک , فروش لاستیک

وب سایت بازار لاستیک و فروشندگان مجموعه بازار لاستیک ایرانیان تمامی تلاش خود را برای ثابت ماندن قیمت لاستیک

و همچنین عرضه لاستیک انواع خودرو و ادوات صنعتی، راهسازی و لیفتراک، به کار برده‌اند.

شما مصرف کنندگان محترم میتوانید با تماس با مشاوران فروش لاستیک در مجموعه بازار لاستیک ایرانیان،

از قیمت روز لاستیک و تایر خودرو خود مطلع شوید.

جهت خرید لاستیک ، تمامی تلاش همکاران ما در وب سایت بازار لاستیک ایرانیان،

عرضه مستقیم و بی واسطه لاستیک و تایر با نازلترین قیمت میباشد.

وب سایت بازار لاستیک، از معدود عرضه کننده‌ها و فروشنده های لاستیک در سراسر ایران است که

کمترین افزایش قیمت را نسبت به سایر رقبا در زمینه فروش لاستیک خودرو و ادوات صنعتی داشته است.

با وجود تحریم های گسترده و ظالمانه کشورهای مستبد علیه نظام و ملت شریف ایران،

که سبب افزایش نرخ ارز و همچنین کاهش میزان واردات شده است،

بازار لاستیک ایرانیان در جهت کسب رضایت مردم شریف ایران،

به نوبه خود همواره در جهت کاهش اثرات ظالمانه این تحریم ها بر بازار لاستیک می‌کوشد.

تیم فروش لاستیک در مجموعه بازار لاستیک ایرانیان،

آماده فروش لاستیک با نازل ترین قیمت، جهت حمایت از تولید داخلی و صنعت ایرانی میباشد.

تولید کنندگان داخلی و خارجی تایر های صنعتی

بعد از گذر از مراحل فوق اکنون نوبت به آن رسیده تا از میان کارخانه های مختلف و متعدد سازنده لاستیک لیفتراک دیزلی یکی را انتخاب نمایید. برندینگ، کیفیت، تجربه کاری، تبلیغات بازار و غیره در این بین سهم ارزنده را بر عهده دارند.

برای نمونه، برخی برند های لاستیک لیفتراک دیزلی می تواند شامل مارک های زیر باشد:

برندهای لاستیک لیفتراک

کارخانه اوزکا

کارخانه اوزکا ترکیه تولید کننده انواع لاستیک‌های لیفتراکی، کشاورزی، راه سازی از سال ۱۹۹۱ میلادی تأسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لاستیک‌های ذکر شده شروع کرده است.

 

با افزایش ظرفیت تولید در هر سال و گسترش شبکه فروش و توزیع چشم انداز خود را، به عنوان برند معروف در بازار ترکیه و به عنوان یک مارک معتبر در بازار‌های جهانی مطرح کرده است. لاستیک‌های اوزکا به عنوان یک مارک ملی که در ۸۱ شهر ترکیه فعالیت می‌کند، با ارائه محصولات با کیفیت بالا به ۸۴ کشور جهان، تبدیل به یک مارک جهانی شده است. از این رو در کشور عزیزمان ایران نیز نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده است.

عمده تفاوت بین لاستیک‌های اوزکا ترکیه با سایر مارک‌ها در کیفیت و عمر بالای لاستیک و کار در شرایط مختلف آب هوایی و مسیر‌ها می‌باشد. به طوری که مشتریان داخلی کشورمان این مارک را به بسیاری از مارک‌های با کیفیت دنیا ترجیح می‌دهند. از دیگر دلایل محبوبیت لاستیک‌های اوزکا در کشورمان کیفیت بالا در مقابل قیمت پایین این محصولات در مقابل انواع مارک‌های چینی و هندی است.

لاستیک لیفتراک البرز (Alborz)

كارخانه كیان تایر در سال ۱۳۳۷ با سرمایه گذاری مشترک ایران و شركت «بی اف گودریج» با ظرفیت اسمی ۱۴ هزار تن در سال به عنوان اولین كارخانه تایر سازی خاورمیانه تأسیس شد. این شركت در سال ۱۳۵۴ تولید تایرهای رادیال نخی را آغاز نمود و در سال ۱۳۵۵ با واگذاری به بخش خصوصی به شركت تولیدی كیان تایر تغییر نام نمود.

در سال ۱۳۵۸ پس از پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی، تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران درآمد و با مدیران و كارشناسان ایرانی به فعالیت خود ادامه داد. در سال ۱۳۶۵ برای اولین بار در ایران ساخت انواع قالب تایر و نوسازی ماشین آلات در دستور كار قرار گرفت. این شركت در سال در سال ۱۳۶۸ برای نخستین بار پروانه كاربرد علامت استاندارد را از سازمان استاندارد ملی ایران برای انواع تایرهای تولیدی خود اخذ نماید.

شركت کیان تایر همان‌طور كه به عنوان پیشكسوت كارخانه‌های تایرسازی در ایران لقب گرفته در مواردی نظیر ساخت ماشین آلات و دستگاه های تایرسازی پیشتاز بوده و برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۷۱ با ساخت این دستگاه‌ها در كشور مقام اول را به خود اختصاص دهد.

در سال ۱۳۷۴ عملیات طرح توسعه به پایان رسید و ظرفیت اسمی به حدود سی‌هزار تن در سال (با احتساب محصولات روكش) افزایش یافت و تكنولوژی روز تولید تایرهای رادیال سواری بابكت و نخی مورد استفاده قرار گرفت.

در سال ۱۳۷۶ محصولات جدید با نام تجاری البرز در بازار عرضه شد و سازمان موفق به دریافت یازدهمین جایزه بین المللی كیفیت اروپا گردید. در سال ۱۳۷۷ برای نخستین بار در ایران تولید تایرهای دور سفید برجسته با تكنولوژی روز تولید تایرهای بایاس صورت گرفت. در سال ۱۳۷۸ برای اولین بار سیستم مدیریت كیفیت بر مبنای استاندارد ایزو ۹۰۰۲ اخذ گردید. همین طور استاندرد كیفیت اروپا E.C.E و مجوز صادرات به اروپا را اخذ و نیز رتبه اول در میان صنایع تولیدی استان تهران را از وزارت صنایع دریافت نمود. در سال ۱۳۷۹ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ دریافت شد و عنوان کارگر نمونه کشور به یکی از مهندسین ارشد شرکت جهت طراحی و ساخت تایرهای OTR اعطا گردید.

در سال ۱۳۸۰ نام كارخانه از «كیان تایر» به «لاستیك البرز» تغییر پیدا نمود و در سال ۱۳۸۲ برای اولین بار در صنعت تایر سازی این شركت موفق به دریافت گواهینامه ISO/TS16949:2002 از شركت DQS آلمان گردید. در سال ۱۳۸۳ با واگذاری شركت به بخش خصوصی امكان تمدید اعتبار گواهینامه میسر نشد. در سال ۱۳۸۷ اداره شركت به دستور هیئت دولت تحت پوشش هیات حمایت از صنایع (واحد صنعتی شماره شش) با نام «كارخانه كیان تایر» قرار گرفت و با فراز و فرودهای بسیار مدیریت فعلی، شركت از سال ۱۳۹۲ تثبیت شد و اکنون در مسیر سازماندهی مجدد قرار گرفته است و در این راستا، استقرار سیستم مدیریت كیفیت بر مبنای IATF16949:2016 از سال ۱۳۹۸ در دستور كار قرار گرفته است.

لاستیک نکسن کره (NEXEN)

در سال ۱۹۴۲ میلادی اولین و بزرگ ترین شرکت تولید تایر در کره جنوبی به نام لاستیک نکسن شروع به کار کرد. نام لاستیک نکسن برگرفته شده از شعار این شرکت است که به معنی (قرن آینده دارد) است. لاستیک نکسن با بیش از هفت دهه تجربه و به خدمت گرفتن ۲۰۰۰ کارمند، ۲۵۰ دفتر نمایندگی فروش رسمی در جهان داشته و محصولات خود به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا صادر می‌کند.

مجموعه لاستیک نکسن با سه نام تجاری لاستیک رودستون، لاستیک کپیتال و لاستیک نکسن در بازار‌های جهانی شناخته می‌شوند. لاستیک سواری، لیفتراکی نکسن به عنوان تأمین کننده اصلی بسیاری از خودرو‌های تراز اول دنیا مانند هیوندای، کیا، فولکس واگن و … شناخته می‌شود.

شرکت لیفت آسان تامین کننده انواع لاستیک‌های لیفتراکی بادی و توپر نکسن در سطح ایران می‌باشد شما می‌توانید جهت استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

گرما و لاستیک لیفتراک

همراه با آغاز فصل گرما میزان باد لاستیک لیفتراک سپاهان | لاستیک توپر لیفتراک سپاهان و لاستیک بادی سپاهان خود را بررسی کنید.

تا از هر گونه حادثه و مشکل که ممکن است از این طریق برای آن ها به وجود بیاید .

جلوگیری کنید.

یکی از اصلی ترین علل های ترکیدن لاستیک در این فصل گرمای هوا است.

به این طور که بعد از استفاده طولانی از دستگاه و به خاطر خسته شدن های لاستیک ها ,

فشار زیاد میشودکه این افزایش فشار باد لاستیک ها منجر به ترکیدگی لاستیک میشود.

از دیگر اقدامات لازم برای مراقبت ویژه از لیفتراک در فصول گرم :

. چک کردن فن موتور به صورت منظم و به موقع .(اگر فن ها به درستی کار نکند,

دمای موتور افزایش میابد و موجب اسیب رسیدن به ان میشود.)

. استفاده به موقع از مایع خنک کننده و جلوگیری از ناقص کارکردن موتور.

. چک و تعویض به موقع تسمه های موتور

زیرا با انجام این کار جلوگیری از اسیب به جریان آب و هوای سیستم کننده میشود.

 

همکاران تعمیرکار ما در تعمیرگاه تخصصی شرکت لیفت آسان  اماده انجام تعمیرات

و اورحال کردن قطعات قبل از شروع فصل گرما هستند .

 

نتیجه گیری

قبل از خرید لیفتراک ، تصمیم بگیرید که آیا لیفتراک با لاستیک پنوماتیک یا لاستیک کوشیون برای شما مناسب است. با تعیین چگونگی استفاده از لیفتراک شروع کنید. وزن و حجم بارهایتان و هر گونه استفاده دیگری را در نظر بگیرید. سپس، فضاها محدودیت ها را در نظر بگیرید؛ آیا در داخل یا خارج از آن استفاده می شود یا هر دو؟ آیا زمین تان صاف است یا ناهموار ؟

به یاد داشته باشید که اکثر لیفتراک ها از لاستیک های خاص خود استفاده میکنند، بنابراین قبل از خرید لیفتراک تحقیقات کاملی انجام دهید تا از کارکرد مناسب آن برای پروژه خود اطمینان حاصل کنید.

جهت هرگونه مشاوره درمورد خرید لیفتراک، قیمت لیفتراک و قطعات آن از جمله تایر با ما در تماس باشید.

لازم به ذکر است قیمت لفتراک و مانور لیفتراک در این مدلها متفاوت است. پس قبل از خرید لیفتراک و حتما از فروشنده راجع به مدل لاستیک و همچنین سال ساخت سوال بپرسید.

جهت اخذ قیمت لاستیک لیفتراک و همچنین خرید لاستیک توپر و لاستیک بادی لیفتراک مربوطه با واحد فروش لیفت آسان تماس بگیرید.

تلفن :09015154903-09127042676

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *