شرکت لیفت آسان در راستای نیاز مشتری به خدمات پس از فروش و در جهت جلب رضایت مشتری های خود اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش نموده است.

شرکت لیفت آسان در راستای ایجاد ارتباط مستمر و حفظ مشتریان عزیز خود اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش و واحد تعمیرگاه مرکزی نموده است .
برنامه ریزی های دقیق جهت ارائه خدمات و انجام سرویس های دوره ای در محل کار دستگاه ، مشتریان سازمان را دراستفاده بهینه از لیفتراک هایی که در اختیار دارند ، یاری میرسانند.
شرکت لیفت آسان، به پشتوانه دانش فنی و استفاده از متخصصان با تجربه و همچنین ابزارآلات پیشرفته در واحد خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی ، قادر به ارائه خدمات با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت در سراسر ایران میباشد.
شرکت علاوه بر ارائه خدمات گارانتی جهت لیفتراک و تجهیزات انبارداری برند کایون – بائولی ( KION – Baoli ) ، آماده ارائه خدمات تعمیر و نگهداری اکثر برندهای لیفتراک موجود در بازار ایران از قبیل ، لیفتراک کوماتسو( KOMATSU ) ، لیفتراک تویوتا ( TOYOTA ) ، لیفتراک هایستر ( HYSTER ) ، لیفتراک اشتیل ( STILL ) ، لیفتراک دوو ( DEWOO ) ، لیفتراک تی سی ام ( TCM ) ، لیفتراک هیوندا (HYUNDAI) ، لیفتراک هلی ( HELI) ، لیفتراک سهند ، لیفتراک سپاهان و انواع تجهیزات انبارداری از قبیل استاکر ، ریچتراک ، یک کش ، پالت تراک و جک پالت میباشد .

تعمیرگاه مرکزی شرکت لیفت آسان با ایجاد واحدهای مجزا و تخصصی ، امکان اورحال کامل انواع لیفتراک و تجهیزات انبارداری را در تناژ مختلف دارا میباشد .

این واحدها عبارتند از :

– واحد تعمیرات موتور و گیربکس
با توجه به حساسیت بالای تعمیرات موتور از لحاظ فنی و همچنین بالابودن هزینه تعمیرات ،
جهت ارئه خدمات با بالاترین کیفیت و حداقل هزینه ، میبایست از افراد متخصص این حوزه بهره گرفت به همین منظور شرکت کاراماشین آرنا با در اختیار داشتن کادری مجرب و فنی ، توانایی تعمیر اساسی انواع موتور دیزل ، موتور دوگانه سوز ، موتور گاز سوز را دارا میباشد .
بنابراین در واحد تعمیرگاهی شرکت ، امکان تعمیرات اساسی انواع موتور لیفتراک کوماتسو ، لیفتراک تویوتا ، لیفتراک هیوندا ، لیفتراک های ایرانی ، لیفتراک ژاپنی و لیفتراک کره ای می باشد.
در این شرکت کلیه قطعات یدکی استفاده شده در تعمیرات موتور و گیربکس لیفتراک ها با نظارت کارشناسان فنی بوده و دارای گارانتی میباشد.

– واحد تعمیرات هیدرولیک
عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک انواع لیفتراک دیزل ، لیفتراک دوگانه سوز و لیفتراک برقی.
تعمیر اساسی انواع شیر کنترل هیدرولیک لیفتراک دیزل ، لیفتراک دوگانه و لیفتراک برقی .
تعمیر اساسی پمپ هیدرولیک انواع لیفتراک دیزل ، لیفتراک دوگانه سوز و لیفتراک برقی .

– واحد آهنگری ، شاسی و نقاشی
لیفت آسان با ایجاد واحد آهنگری ، شاسی و با راه اندازی اتاق رنگ ، در زمان اورحال کامل لیفتراک و تجهیزات انبارداری ، اقدام به رفع تمامی نواقص ظاهری بدنه ، رنگ آمیزی مجدد و بازسازی کامل لیفتراک و تجهیزات انبارداری می نماید.
در این واحد خدمات دیگری از قبیل ، تعویض و تعمیر انواع دکل ، بازسازی و تعمیر جک ها ، نصب ساید شیفت و فورک پوزیشن و همچنین نصب انواع الحاقیات مانند ، رولگیر ، بشگه گیر و انواع کلمپ ارائه می گردد.

– واحد تعمیرات الکترونیک
در این واحد کلیه امور فنی مربوط به لیفتراک های برقی و تجهیزات انبارداری الکترونیکی از قبیل عیب یابی و تعمیر انواع برد الکتریکی ، تعمیر انواع موتور الکتریکی ، سیم کشی کامل ، تعمیر انواع شارژر لیفتراک برقی و تجهیزات انبارداری و . . . انجام می پذیرد .

لیفتراک هنگامی که کارگران و مشاغل با هم کار می کنند، ایمنی لیفتراک را می توان بهبود بخشید. لیفتراک ها (که به آن بالابرهای صنعتی نیز می گویند) برای بلند کردن، چیدن و انتقال بارها در بسیاری از محل های کاراستفاده می شود. با این حال، هر ساله آنها همچنان باعث مرگ و میر و صدمات در محل کار می شوند که منجر به هزینه های مالی و جانی قابل توجهی برای کارگران، صنعت و جامعه می شود. سه دلیل اصلی که کارگران در حوادث لیفتراک کشته یا مجروح می شوند عبارتند از: برخورد یا له شدن توسط لیفتراک برخورد یا له شدن توسط باری که لیفتراک در حال حرکت است له شدن در لیفتراک بالا. برخی از نکات عملی برای کمک به حفظ ایمنی کارگران عبارتند از: افراد را از لیفتراک های متحرک با استفاده از موانع یا نرده های محافظ جدا کنید اگر نمی‌توانید لیفتراک‌ها را از نظر فیزیکی از افراد جدا کنید، پیاده‌روها و مناطق امن کار را به وضوح علامت‌گذاری کنید و مطمئن شوید که کارگران شما به آن‌ها چسبیده‌اند. اطمینان حاصل کنید که اپراتورهای لیفتراک فقط بارهایی را که روی پالت ثابت هستند جابجا می کنند یا در صورت نیاز از یک پیوست استفاده می کنند. اطمینان حاصل کنید که اپراتورهای لیفتراک شما کمربند ایمنی ببندند مطمئن شوید که کارگران و بازدیدکنندگان شما، از جمله رانندگان تحویل، به برنامه مدیریت ترافیک و قوانین ایمنی سایت شما پایبند هستند با همه کارگران خود – از جمله اپراتورها و کسانی که در نزدیکی لیفتراک کار می کنند – در مورد نحوه کار ایمن در اطراف لیفتراک صحبت کنید. می توان از حوادث لیفتراک جلوگیری کرد، به خصوص زمانی که کارگران و مشاغل با یکدیگر برای بهبود سلامت و ایمنی در محل کار همکاری می کنند.

«ما باید این کار را گام به گام انجام دهیم. “ما همه چیز را در یک زمان جایگزین نخواهیم کرد.” فناوری فانتوم اتو به «رانندگان دیجیتال»، همانطور که Geodis آنها را می‌گوید، اجازه می‌دهد تا پشت کنسول بنشینند و از هزاران مایل دورتر با لیفتراک کار کنند. هروه گفت: «من اینجا در دفترم در پاریس هستم، و می توانم انبار را با نمای 360 درجه ببینم. من همه چیز را می شنوم. من یک فرمان دارم. من پدال دارم و من می توانم لیفتراک را برانم.

محصولات و خدمات ما  یکی از جامع ترین محصولات صنعت حمل و نقل و ذخیره سازی مواد و خدمات مرتبط را برای پشتیبانی از نیازهای متنوع مشتریان خود ارائه می دهد. ما لیفتراک های جدید و مستعمل را برای همه کاربردها، قطعات تعویضی، خدمات برنامه ریزی شده و اضطراری، مدیریت دارایی ناوگان، طراحی محصولات و سیستم های انبار، راه حل های ایمنی و ارگونومیک، فروش و خدمات بیلر و کمپکتور، فروش و خدمات تجهیزات اسکله و درب، و بخش آموزش کاملا پرسنل ارائه دهنده آموزش و گواهینامه های اپراتور OSHA و ANSI. تجهیزات نو و دست دوم: ما بالابرها، تجهیزات هوایی، بالابرهای بوم و قیچی را از برندهای معتبری مانند Hyster، Yale، Combilift، Load Lifter، Mariotti، Navigator، Genie، JLG، UTILEV و دیگران ارائه می دهیم.  خدمات تعمیر اضطراری “در محل” و تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده و همچنین خدمات گسترده تعمیر، بازسازی و رنگ آمیزی “در محل” را ارائه می دهند.. محصولات و سیستم های انبار: یک مرحله ای شماست که قادر به ارائه خدمات اولیه طراحی انبار برای صرفه جویی در فضا در زمینه مقاوم سازی است. ما چیدمان انبار و طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و پیش نویس، قفسه بندی، قفسه بندی و سیستم های ذخیره سازی و بازیابی عمودی را ارائه می دهیم. ما نوار نقاله های رفت و برگشتی سنتی و عمودی، تجهیزات اسکله، ایستگاه های کاری ارگونومیک و میزهای بالابر را می فروشیم. همچنین برای تجهیزات حفاظتی و ایمنی، سیستم های جابجایی باتری، نیم طبقه، دفاتر مدولار، ماشین های بسته بندی و موارد دیگر با ما تماس بگیرید.

لیفتراک‌ها می‌توانند از طریق فرسودگی روزانه و حتی بیشتر از آن در مکان‌هایی با شیفت‌های متعدد، جایی که لیفتراک در 24 ساعت شبانه‌روز استفاده می‌شود، سوء استفاده زیادی را متحمل شوند. تعمیر و نگهداری منظم به لیفتراک کمک می کند تا دوام بیشتری داشته باشد و عملکرد بهتری داشته باشد، و برخی از قطعات هستند که اغلب در لیفتراک ها خراب می شوند. چنگال چنگال، در حالی که معمولاً از فلز با درجه بالا ساخته می شود، بخشی است که معمولاً باید در لیفتراک ها تعمیر شود. این به این دلیل است که وزن هر باری را که با لیفتراک خود جابجا می کنید تحمل می کند. بدون چنگال، لیفتراک در واقع یک لیفتراک نیست، همانطور که توسط Intella Lift Parts Inc ذکر شده است. چنگال به بخشی به نام دکل متصل می شود. دکل برای ایجاد ثبات برای چنگال استفاده می شود. غلتک های روی دکل بالابر را به سمت بالا و پایین حرکت می دهند. اپراتور از یک ماژول در کابین لیفتراک برای تنظیم شاخک استفاده می کند و از کنترل های موجود در کابین بالابر و حرکت شاخک ها استفاده می کند. شیلنگ های سوخت تبلیغات به گفته تویوتا لیفتراک، شیلنگ‌های سوخت بخش کلیدی برای نگهداری خوب در لیفتراک‌های احتراق داخلی هستند. بالابرهای برقی شیلنگ سوخت ندارند، اما آنهایی که احتراق داخلی دارند. اگر شیلنگ‌های شما خشک می‌شوند و می‌پوسند و می‌شکنند، این می‌تواند به معنای زمان غیرمنتظره‌ای از کار افتادن و از دست دادن ساعات تولید برای شرکت شما باشد. تعمیر و نگهداری معمولی لیفتراک تبلیغات برای لیفتراک هایی که به شدت مورد استفاده قرار می گیرند، تنظیم یک برنامه تعمیر و نگهداری معمول می تواند به شما کمک کند تا از زمان تلف شده به دلیل خرابی جلوگیری کنید. لیفتراک، هشت قسمت وجود دارد که به طور معمول برای نگهداری از لیفتراک نیاز به تعویض دارند. هشت قسمتی که اغلب نیاز به تعویض دارند عبارتند از: فیلتر روغن، زنجیر لیفتراک، فیلتر هوا، شمع جرقه، پدال پدال، المنت پرکننده روغن، بوق و پین انتهای سیلندر. صندلی لیفتراک تبلیغات برای افرادی که زمان زیادی را در لیفتراک می گذرانند، یک صندلی راحت مهم است. از آنجایی که صندلی در هر بار حرکت لیفتراک مورد استفاده قرار می گیرد، روکش داخلی ممکن است فرسوده شود، که باعث می شود صندلی را تعویض کنید. رانندگی با لیفتراک که صندلی آسیب دیده دارد می تواند حواس پرتی را پرت کند زیرا ناراحت کننده است و حواس پرتی می تواند منجر به تصادف شود. باتری لیفتراک تبلیغات اگر برای یک برند لیفتراک خاص مانند کوماتسو به قطعات نیاز دارید، با جستجوی قطعات در دفترچه راهنمای آنها شروع کنید تا شماره قطعه را تعیین کنید. یکی از قطعاتی که به طور دوره ای نیاز به تعویض دارد، صرف نظر از برند لیفتراک شما، باتری است. با این حال، قبل از تعویض باتری، مطمئن شوید که لیفتراک به درستی خاموش شده است، در صورتی که باتری زودتر از موعد تخلیه شده باشد.

لیفتراک ها بسته به نوع لیفتراک مورد استفاده و همچنین وظیفه خاصی که انجام می شود و محیطی که در آن استفاده می شود، می توانند مشمول مقررات ایمنی مختلفی باشند. علاوه بر استانداردهای ایمنی عملیاتی، لیفتراک ها نیز مشمول استانداردهای آموزشی هستند. در اکثر حوزه‌های قضایی، کارفرمایان مسئول اطمینان از تکمیل موفقیت‌آمیز برنامه آموزشی شناخته‌شده توسط تمامی اپراتورهای کامیون‌های صنعتی هستند.

استاندارد ایمنی که عناصر قابل قبول طراحی، بهره برداری و نگهداری لیفتراک ها را تعریف می کند است. این استاندارد توسط بنیاد توسعه استانداردهای کامیون های صنعتی (ITSDF) کنترل می شود. علاوه بر این، OSHA استانداردهای ایمنی لیفتراک مخصوص صنعت را برای استفاده از لیفتراک در صنایع عمومی، ساخت‌وساز، پایانه‌های دریایی و درازمدت دارد. OSHA همچنین دارای استانداردهای انطباق برای انواع مختلف فعالیت های انجام شده توسط لیفتراک ها، از جمله بارگیری و تخلیه، کار با مواد خطرناک، و وظایف نگهداری و نگهداری است. لیفتراک هایی که در محیط های کار عمومی (مانند محیط های خرده فروشی) استفاده می شوند نیز مشمول مقررات ایمنی عابر پیاده هستند.

لیفتراک های ما

اندازه کوچکتر و وزن کمتر برابر است با هزینه های قبلی بهتر، تعمیر و نگهداری آسان تر، محموله های بیشتر و افزایش سود.

اپراتور لیفتراک کیست؟
کارگری که با کامیون صنعتی مجهز به وسایل بالابر رانندگی می کند و کارهای مختلفی در این زمینه انجام می دهد
کار.
چه چیزی در این شغل خطرناک است؟
لیفتراک ها گاهی اوقات به دلیل اضافه بار، موقعیت نادرست بار، اشتباهات رانندگی و عملکرد واژگون می شوند.
یا نگهداری ضعیف این امر اپراتورهای آنها را در معرض خطر تهدید کننده زندگی قرار می دهد.
اپراتورهای لیفتراک ممکن است در هنگام سقوط بار از کامیون یا انباشته شدن بار دچار آسیب های جدی شوند.
فرو می ریزد و غیره
اپراتورهای لیفتراک ممکن است در طول زمان از دردهای کمر، گردن و دست و بازو رنج ببرند،
با نشستن ناراحت کننده، ارتعاشات و تلاش های فیزیکی بیش از حد.
خطرات مربوط به این شغل
خطرات تصادف سقوط اپراتور کامیون، به دلیل لغزش یا قدم غیراحتیاطی، هنگام بالا رفتن از یا
پایین آمدن از صندلی اپراتور
سقوط کامیون از سطح بالا به سطح پایین، به دلیل بی احتیاطی رانندگی، لیز خورد
یا فروپاشی
سقوط محموله نادرست بارگیری شده
واژگونی کامیون به دلیل اضافه بار یا قرارگیری نادرست مرکز
جاذبه زمین
واژگونی به دلیل بلند کردن محموله به ارتفاع بیش از حد یا به دلیل بی احتیاطی
فرمان
واژگونی کامیون به ویژه 3 چرخ، در حالی که ساخت فوق العاده تیز و
چرخش سریع
وازگونی به دلیل رانندگی در شیب بسیار تند یا رانندگی بیش از حد
سرعت، یا در مسیر ناامن (مخصوصاً در صورت ریختن روی طبقات با از دست دادن
کشش)، یا به دلیل استفاده از تجهیزات/لوازم جانبی نامناسب
غلتیدن کامیون به دلیل اعمال ناکافی ترمز دستی
صدمات ناشی از چرخش قطعات کامیون، کاملاً در برابر تصادف محافظت نشده است
مخاطب
برخورد با یک جسم ثابت (مانند ساختمان، دیوار و غیره) یا جسم متحرک (مثلاً
هنگا می که میدان دید توسط محموله مسدود می شود)
فرو ریختن یک پشته (عمدتاً پشته ای از کالاهایی که روی هم چیده شده اند، وقتی که توسط یک
کامیون یا به دلیل لرزش کامیون مجاور)
برق گرفتگی ناشی از تماس با کابل های برق بالای سر
قرار گرفتن در معرض شدید مواد شیمیایی خطرناک در نتیجه سقوط و له شدن مواد شکننده
ظروف؛ همچنین آسیب احتمالی ناشی از شکستگی شیشه
ریختن اسید در حین شارژ باتری
خطرات فیزیکی قرار گرفتن در معرض سطوح سر و صدای بیش از حد (به ویژه هنگام کار با کامیون های دیزلی یا
کار در ساختارهای بسته) که منجر به اختلال شنوایی می شود
قرار گرفتن در معرض لرزش کل بدن ناشی از ساخت و ساز سفت و سخت کامیون
(به ویژه چرخ ها)، خواص جذب شوک ناکافی اپراتور
صندلی (به عنوان مثال، نداشتن سیستم تعلیق یا تنظیم نادرست سیستم تعلیق)، و رانندگی طولانی مدت
در زمین های ناهموار
قرار گرفتن در معرض شرایط آب و هوایی سخت (گرما، سرما، باران، باد و غیره) در حالی که
کار در فضای باز
خطرات شیمیایی واکنش های آلرژیک پوست در نتیجه تماس با سوخت و/یا حلال ها
آسیب چشم در اثر پاشش مواد خورنده
مسمومیت با گازهای خروجی، به ویژه. خفگی توسط CO ناشی از
احتراق ناقص سوخت های فسیلی که از لوله اگزوز ساطع می شود
و غلظت آنها در داخل بسته و ناکافی به سرعت در حال افزایش است
سازه های تهویه شده
قرار گرفتن در معرض اکسیدهای نیتروژن (NOX) منتشر شده همراه با گازهای خروجی
در ساختارهای نسبتاً بسته و تهویه ناکافی
خطر ات بیولوژیکی قرار گرفتن در معرض آئروسل های حاوی میکروارگانیسم ها، قارچ ها و غیره که در
هوا همراه با گرد و غبار در نتیجه حرکت کامیون
ارگونومیک،
روانی اجتماعی و
سازمانی
عوامل
اختلالات ترومای تجمعی دردهای دست و بازو ناشی از آنها
فشار بیش از حد در هنگام رانندگی با یک کامیون بدون بار که مقاومت بالاتری را نشان می دهد
فرمان
کمردرد، انقباض عضلانی و سایر اختلالات ناشی از طولانی مدت
نشستن (در حالت سفت و اغلب ناخوشایند) به صورت ارگونومیک
صندلی ناکافی

شرکت لیفت آسان آماده عقد قرارداد با شما دوستان جهت تامین و نگهداری لیفتراک در انواع(لیفتراک برقی،لیفتراک گازی،لیفتراک بنزینی و لیفتراک دیزل)

وتعمیرات انواع لیفتراک و جک پالت و استاکر و خرید و فروش انواع لیفتراک میباشد.

لطفا جهت هماهنگی با شماره های شرکت لیفت آسان تماس حاصل نمایید

02636104164

09015154903

09121247036