خرید، فروش و تعمیر انواع لیفتراک
کیلومتر ۲۴ جاده مخصوص گرمدره روبروی مجتمع بین الملل کرج به تهران شرکت لیفت آسان
شنبه - جمعه: 08:00 - 19:00

ریچتراک نوعی لیفتراک برقی می باشد که در راهروهای باریک برای جابجایی کالا در انبارها استفاده می شود. ریچتراک ها دارای دوبازو در جلو جهت بارگیری کالا و یک ست چرخ در پشت که در زیر جایگاه اپراتور نصب شده است تا قابلیت حرکت در شعاع حرکتی باریک تری را داشته باشد. این موضوع توانایی حرکت در فضاهای کم با قابلیت جابجایی کالا در ارتفاع را به ما می دهد. ریچتراک مناسب ترین دستگاه جهت کار در سردخانه‌ها، انبارهای موادغذایی و دارویی و سالن های سرپوشیده می باشد.

ریچ تراک با مانورپذیری بالا توانایی جابجایی کالا در نواحی باریک و با دقت بالا را دارا میباشد. طول و شعاع چرخش کمتر، ریچتراک را به یکی از گزینه های مطلوب برای انبارها تبدیل کرده است. طراحی ایستاده برای حالت راننده، موجب میدان دید وسیع تر و سرعت سوار و پیاده شدن سریع تر گردیده است.

سیستم بالابرهای برقی توليدی اين دستگاه هيدروليكی و الكتريكی مي باشند. كه اين سيستم در بيشتر كشورها به اشکال گوناگون مورد استفاده قرار ميگيرند. حركت دكل به سمت جلو و عقب توانايی اين نوع ریچتراک ها ( بالابرها ) را دو چندان ميكند.
سيستم ترمز الكتريكي ریچتراک، دستگاه را سريع، آسان و با امنيت بالا متوقف ميكند. استفاده از ریچتراک بسيار ساده و آسان ميباشد به نحوی كه هر كسي با كمترين آموزش ميتواند از آن استفاده كند.

ریچتراک ها تجهیزات قدرتمندی هستند که میتوانند بهترین وسیله در انبارهای شرکت های تولید و پخش باشند. فرمان ریچتراک برقی است و به راحتی فرمان هیدرولیک خودروهای سواری میباشند و دکل این نوع ریچتراک ها میتوانند علاوه بر بالا و پایین بردن شاخکها و زاویه دادن به سمت جلو و عقب، دکل میتواند به اندازه 50 سانتی متر به سمت جلو حرکت نماید و این موضوع سهولت بسیار زیادی در جهت بارگیری و تخلیه ایجاد نماید.

مزایای استفاده از ریچتراک برقی :

  • قابلیت انبار کردن کالا در فضای کوچک و باریک با ارتفاع زیاد
  • شعاع حرکتی کم
  • عدم آلودگی محیط و عدم آلودگی صوتی در انبار

تفاوت ریچتراک با لیفتراک

لیفتراک دارای وزنه سنگین در پشت دستگاه می باشد که تعادل دستگاه هنگام جا به جایی بار های سنگین حفظ شود و دستگاه به سمت جلو متمایل نشود در واقع برای جا به جایی ظرفیت های پایین تا ظرفیت های بالا و سنگین در محیط های داخل و بیرون انبار از این دستگاه استفاده می شود و دارای انواع مختلف از لحاظ سوخت می باشد .

ریچتراک در تجهیزات انبارداری قابل استفاده می باشد که در راهروی باریک مناسب می باشد و به ارتفاع قابل توجهی قابلیت بالابری را داراست

جهت مشاوره و کارشناسی با شماره های ذیل تماس حاصل رمایید .

تلفکس :02636103026                                                  همراه :09127042676-09015154903

Call Now Button