روکش شاخ لیفتراک امکان جابجایی بارهای بزرگ و عجیب و غریب با ثبات بهتر و کاهش آسیب محصول را می دهد.
به سادگی روکش شاخ را روی چنگال لیفتراک بکشید و فرورفتگی بالای چنگال شما قرار گرفته و زیر آویز چنگال قفل شود.

هرروکش شاخ لیفتراک از کانال ساختاری ساخته شده است که دارای نوار جلویی مخروطی برش پلاسما است و دارای آویز تخت 1/2 ″ x1 است.

حلقه جوش داده شده در انتهای پسوند آن را در محل خود نگه می دارد و راحت و راحت حرکت و ایستادن را آسان می کند. حالت استاندارد حلقه جوش داده شده است که بتواند چنگالهایی با ضخامت 2 اینچ را اداره کند. در صورت درخواست ، چنگال های ضخیم تر جای می گیرند.

ایده آل برای جابجایی ایمن و پایدار بارهایی که طولانی تر از چنگال های لیفتراک هستند ، پسوند چنگال ما قابلیت دسترسی طولانی و تثبیت کننده را ارائه می دهد ، در حالی که قابلیت مانور کامیون آسانسور را برای عملکرد معمولی حفظ می کند.

ساخته شده از فولاد با ضخامت 5 میلی متر با صفحات تقویتی داخلی ضخامت 8 میلی متر ، تمام افزونه های چنگال ما دارای یک پنجه کامل گرد با درپوش سنگین برای ورود آسان به داخل و خارج از بار یا پالت می باشد.

یک سنجاق پاشنه قابل جابجایی اجازه می دهد تا در هنگام ورود رانندگی شود ، و نیازی به بلند کردن دستی (مطابق با مقررات بالابری دستی و بهداشت و ایمنی) نادیده گرفته می شود ، در حالی که اطمینان حاصل می شود که افزونه های چنگال با خیال راحت به چنگال های کامیون محکم شده اند.

به دلایل ایمنی ، افزونه های چنگال دارای یک بند “پایه بسته” با رعایت استانداردهای توصیه شده BS EN هستند.

افزونه های لیفتراک ما که مطابق با استانداردهای ISO 13284 بریتانیایی ساخته شده اند ، راه حل مناسبی برای مدیریت پایداری بار طولانی ارائه می دهند و مانند همه لوازم جانبی لیفتراک ما ، کاملاً آزمایش شده و دارای گواهینامه مطابقت با آخرین مقررات ایمنی و بهداشت است.

N.B. طول چنگال نباید بیش از 66٪ از طول چنگال موجود باشد

طبق استاندارد جهانی ایجاب می کند که روکش شاخ لیفتراک نباید بیش از 1.5 برابر طول شاخ لیفتراک باشد. روکش شاخ لیفتراک فقط برای شاخ هایی از نوع قلاب طراحی شده اند. روکش شاخ لیفتراک که سریع و راحت جا می شوند طوری طراحی شده اند که شاخ لیفتراک را با طول معمولی گسترش داده و باعث می شود بارهای طولانی یا دور از دسترس جابجا شوند. ساختار فشرده سنگین با نوک های باریک و شکل و لبه های گرد. طول شاخ باید حداقل 60 درصد طول روکش شاخ باشد. روکش شاخ در طول 48 ″ ، 54 ″ ، 60 ″ ، 63 ″ ، 72 ″ ، 84 ″ ، 90 ″ و 96.

برای انجام کار به شا خ  های طولانی تری نیاز دارید؟ با پسوندهای چنگال، چنگال های لیفتراک شما برای تحمل بارهایی با اشکال و اندازه های مختلف ارتقا یافته است. این نوعی وابستگی است که همیشه می خواهید در دست داشته باشید. . پسوندهای چنگال ، بررسی کنید دو نوع اصلی پسوند چنگال لیفتراک وجود دارد: باز و بسته. اکستنشن‌های چنگال بسته مانند یک آستین روی چنگال می‌لغزند، در حالی که نسخه باز روی قسمت بالایی چنگال قرار می‌گیرد، اما در پایین باز است. تمام پسوندهای چنگال موجود در TVH رنگ آمیزی شده اند. خوانده شده در برای تمام جزئیات: پسوند چنگال لیفتراک بسته پسوند چنگال لیفتراک بسته این اکستنشن‌های چنگال از یک آستین بسته تشکیل شده‌اند که مجهز به شفت و پین است تا امتداد آن را به چنگال محکم کند. آنها لیفتراک را قادر می سازند تا بارهایی با اشکال و اندازه های مختلف را تحمل کند. چنگال حداقل 60 درصد طول اکستنشن را پشتیبانی می کند. پسوند چنگال لیفتراک را باز کنید پسوند چنگال لیفتراک را باز کنید در قسمت پایین باز می‌شوند، این اکستنشن‌های چنگال در بالای شاخک قرار می‌گیرند و توسط دو نوار جوش داده شده در جای خود ثابت می‌شوند. مانند نسخه بسته، پسوندهای چنگال باز با استفاده از شفت و پین قفل محکم می شوند. حداکثر طول پسوند باز برابر با طول چنگال اصلی به اضافه 50٪ است. همه چیزهایی را که نیاز دارید، از گسترش کامل چنگال لیفتراک گرفته تا شفت‌ها و پین‌های قفل جداگانه، و همچنین سایر قطعات یدکی رادرلیفت آسان خواهید یافت. ما مقدار زیادی انبار در دسترس داریم، و ارسال همان روز، تحویل روز بعد را ارائه می دهیم، بنابراین شما سفارشات خود را به سرعت دریافت می کنید. مهم نیست که از چه نوع کامیون یا مدلی از چنگال کامیون استفاده می‌کنید، در محدوده ما افزونه‌های چنگال کامیون بالابر سازگار را خواهید یافت. ما گزینه های با کیفیت بالا مناسب برای: Ausa – Balkancar – Linde – Jungheinrich – Hyster – Still – Mitsubishi – Nissan – JCB – Caterpillar – Crown – Komatsu – Kalmar – Clark – TCM – Hangcha – Manitou – Yale – Fiat – Steinbock – Atlet – Toyota – Tailift – Heli – Daewoo – لیفتراک EP – Fenwick – Halla – Hyundai – Lansing – Unicariers – Utilev – Yang اگر به کمک نیاز دارید، با تیم خدمات مشتری آموزش دیده ما تماس بگیرید. آنها دانش فنی لازم برای درک نیازهای شما را دارند و به هر سوالی که در مورد پسوند چنگال لیفتراک دارید پاسخ می دهند. پشتیبانی مشتری به 42 زبان در دسترس است، بنابراین می توانید با یکی از اعضای تیم دوستانه به زبانی که ترجیح می دهید صحبت کنید..