روکش شاخ لیفتراک امکان جابجایی بارهای بزرگ و عجیب و غریب با ثبات بهتر و کاهش آسیب محصول را می دهد.
به سادگی روکش شاخ را روی چنگال لیفتراک بکشید و فرورفتگی بالای چنگال شما قرار گرفته و زیر آویز چنگال قفل شود.

هرروکش شاخ لیفتراک از کانال ساختاری ساخته شده است که دارای نوار جلویی مخروطی برش پلاسما است و دارای آویز تخت 1/2 ″ x1 است.

حلقه جوش داده شده در انتهای پسوند آن را در محل خود نگه می دارد و راحت و راحت حرکت و ایستادن را آسان می کند. حالت استاندارد حلقه جوش داده شده است که بتواند چنگالهایی با ضخامت 2 اینچ را اداره کند. در صورت درخواست ، چنگال های ضخیم تر جای می گیرند.

ایده آل برای جابجایی ایمن و پایدار بارهایی که طولانی تر از چنگال های لیفتراک هستند ، پسوند چنگال ما قابلیت دسترسی طولانی و تثبیت کننده را ارائه می دهد ، در حالی که قابلیت مانور کامیون آسانسور را برای عملکرد معمولی حفظ می کند.

ساخته شده از فولاد با ضخامت 5 میلی متر با صفحات تقویتی داخلی ضخامت 8 میلی متر ، تمام افزونه های چنگال ما دارای یک پنجه کامل گرد با درپوش سنگین برای ورود آسان به داخل و خارج از بار یا پالت می باشد.

یک سنجاق پاشنه قابل جابجایی اجازه می دهد تا در هنگام ورود رانندگی شود ، و نیازی به بلند کردن دستی (مطابق با مقررات بالابری دستی و بهداشت و ایمنی) نادیده گرفته می شود ، در حالی که اطمینان حاصل می شود که افزونه های چنگال با خیال راحت به چنگال های کامیون محکم شده اند.

به دلایل ایمنی ، افزونه های چنگال دارای یک بند “پایه بسته” با رعایت استانداردهای توصیه شده BS EN هستند.

افزونه های لیفتراک ما که مطابق با استانداردهای ISO 13284 بریتانیایی ساخته شده اند ، راه حل مناسبی برای مدیریت پایداری بار طولانی ارائه می دهند و مانند همه لوازم جانبی لیفتراک ما ، کاملاً آزمایش شده و دارای گواهینامه مطابقت با آخرین مقررات ایمنی و بهداشت است.

N.B. طول چنگال نباید بیش از 66٪ از طول چنگال موجود باشد

طبق استاندارد جهانی ایجاب می کند که روکش شاخ لیفتراک نباید بیش از 1.5 برابر طول شاخ لیفتراک باشد. روکش شاخ لیفتراک فقط برای شاخ هایی از نوع قلاب طراحی شده اند. روکش شاخ لیفتراک که سریع و راحت جا می شوند طوری طراحی شده اند که شاخ لیفتراک را با طول معمولی گسترش داده و باعث می شود بارهای طولانی یا دور از دسترس جابجا شوند. ساختار فشرده سنگین با نوک های باریک و شکل و لبه های گرد. طول شاخ باید حداقل 60 درصد طول روکش شاخ باشد. روکش شاخ در طول 48 ″ ، 54 ″ ، 60 ″ ، 63 ″ ، 72 ″ ، 84 ″ ، 90 ″ و 96.