نکات کاربردی خرید وفروش لیفتراک

خرید لیفتراک می تواند دلایل متعددی داشته باشد . تهیه لیفتراک می تواند برای جابجایی در انبار مورد استفاده قرار گیرد و یا جایگزین لیفتراک قدیمی شود. دلیل آن هرچه که باشد برای افرادی که در این کار مهارت ندارند تشخیص اینکه چه نوع لیفتراکی برای کسب و کارشان مناسب است، کمی دشوار است.

لیفتراک ها یا لیفتراک ها کامیون های صنعتی هستند که برای بلند کردن و جابجایی بار طراحی شده اند. لیفتراک ها می توانند کارایی را افزایش دهند، خطر آسیب دیدگی را کاهش دهند و فضای ذخیره سازی را افزایش دهند. لیفتراک ها دارای طیف گسترده ای از قابلیت های بالابر هستند. آنها می توانند هر چیزی از مواد فله گرفته تا تجهیزات سنگین را بلند و جابجا کنند.انتخاب یک لیفتراک که مطابق با نیازهای محل شما باشد حیاتی است. لیفتراک ها دارایی برای عملکرد و گردش کار بسیاری از انبارها و سایت های تجاری هستند – اما تنها در صورتی که نوع مناسب با دقت انتخاب شده باشد. چندین عامل مهم باید در کنار نیازهای سایت شما سنجیده و در نظر گرفته شوند.

هر برنامه ای که باشد، ما لیفتراک مناسب را برای شما داریم. لیفتراک‌های باکیفیت جزء ضروری هر راه‌حل داخلی برای آینده هستند. هر جا که حمل و نقل کالای شما ممکن است انجام شود – چه در انبار شما یا در تاسیسات تولیدی شما – از دانش، تجربه ما به عنوان یک تولید کننده و تخصص ما در مشارکت های فناوری بهره مند خواهید شد. آیا به کامیون های برقی، دیزلی یا LPG علاقه مند هستید؟ یا شاید یک پالت تراک محصول ایده آلی برای شما باشد؟ نیازهای فردی شما هر چه باشد، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا فناوری مناسبی را که مطابق با نیازهای شما باشد شناسایی کنیم. لیفت آسان طیف گسترده ای از محصولات پیشرفته و پیشرفته را ارائه می دهد که از انواع کامیون های پالت، لیفتراک ها، سفارش دهنده ها، تراکتورهای یدک کش، یدک کش تریلر و وسایل نقلیه شاتل تشکیل شده است. با انتخاب گزینه‌های درایو و موتور، ما همیشه می‌توانیم راه مناسبی برای حذف موانع درون‌لجستیکی که با آن روبرو هستید، پیدا کنیم.
تنها 4 مرحله برای یافتن لیفتراک کامل. لیفتراک یاب لیفت آسان اجاره یا خرید؟ انباشتن یا بکسل کردن؟ برای استفاده در فضای باز یا داخلی؟ با لیفتراک یاب ما، لیفتراک مناسب را متناسب با نیاز خود بیابید. تنها با چند کلیک لیست کوتاهی از مناسب ترین لیفتراک ها برای نیازهای تدارکات خود را دریافت خواهید کرد.
لیفتراک مناسب برای انبار شما لیفتراک لیفتراک های تعادلی ما به عنوان دستگاه های قدرتمند همه جانبه، برای طیف وسیعی از کاربردها ایده آل هستند. موتور برقی یا احتراقی – ما لیفتراک مناسب برای انبار شما در اختیار شما قرار می دهیم.
قدرتمند و همه کاره لیفتراک های پالت فرقی نمی‌کند جعبه‌های بطری آب را بین انبار و مغازه خود حمل کنید یا ابزارهایی را در اطراف گاراژ خود جابه‌جا کنید – لیفتراک های پالت ما برای طیف وسیعی از کاربردها مناسب هستند.
سفارش جمع کننده ها با سفارش‌دهنده‌های ما، شما نه تنها نرخ انتخاب خود را در ارتفاعات تا یازده متر افزایش می‌دهید، بلکه از ایمنی و کارایی بیشتر سفر – حتی در سخت‌ترین شرایط – نیز بهره‌مند خواهید شد.
رسیدن به لیفتراک های دسترسی ما با قابلیت اطمینان و کارایی خود را تحت تاثیر قرار می دهند. به خصوص در انبارهای با راهروهای باریک، آنها معیارهای جدیدی را با ساختار جمع و جور و ظرفیت بالابر فوق العاده خود تعیین می کنند که به نوبه خود حداکثر عملکرد توان عملیاتی را تضمین می کند.
کمک های ضروری لیفتراک راهروی بسیار باریک صرف نظر از اینکه پالت ها را روی هم می چینید یا اقلام مجزا را انتخاب می کنید – پشته های رک بالا ما هر دو کار را سبک انجام می دهند. دریابید که کدام یک از استکرهای رک بالا ما برای انبار شما مناسب است.
کارآمد و جمع و جور پالت تراک آنها قدرتمند، جمع و جور و تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند: پالت تراکهای برقی و قطارهای یدک کش ما یک راه حل حمل و نقل کارآمد برای استفاده در داخل و خارج از منزل هستند.
  آیا به دنبال لیفتراک هستید که عملکرد قدرتمند را با مقرون به صرفه بودن ترکیب کند؟ تعادل های ما هر دو را به وفور ارائه می دهند. آنها بسیار قابل مانور هستند و کالاهای شما را با حداکثر اطمینان حمل می کنند، چه در داخل و چه در خارج از منزل. به لطف ظرفیت بالای خود، تعادل های ما به راحتی بارهای بسیار سنگین تا وزن پنج تن را تحمل می کنند.

اگر به دنبال لیفتراک هستید، به لیفت آسان مراجعه کنید. ما قیمت رقابتی ارائه می دهیم و کارکنان ما به نیازهای شما متعهد هستند. در صورت داشتن هرگونه درخواست تخصصی به کارشناسان ما اطلاع دهید. ما با بیش از  سال  هاتجربه ترکیبی آماده رسیدگی به هر یک از درخواست های شما هستیم.
ما لیفتراک هایی ایجاد می کنیم که برای محیط های ناهموار ایده آل هستند. این ماشین‌های قدرتمند قدرت بالابری عالی را ارائه می‌دهند، اما استفاده از آنها نیز بسیار آسان است. محصولات برجسته ما با بالاترین کیفیت منابع موجود تقویت شده اند. این واحدها با کیفیتی بی نظیر عرضه می شوند و ثبات آن تضمین شده است. ما فرآیندهای خود را مطابق با جدول زمانی شما تنظیم می کنیم.

اگر به دنبال محصولات قابل حمل و نقل مواد با قیمت مناسب هستید، لیفت آسان را امتحان کنید. ما بالابرهای هیدرولیک، جک های پالت، میزهای بالابر هیدرولیک، لیفتراک های دستی و موارد دیگر را تولید و طراحی می کنیم. به عنوان یک شرکت ISO 9002، تجهیزات حمل و نقل مواد ما عملکرد مورد نظر شما را دارد.

تجهیزات ما خدمات خرید فروش لیفتراک کارکرده   در کنار خدمات لیفتراک، تکنسین های میدانی و فروشگاهی ما برای تعمیر طیف وسیعی از تجهیزات دیگر از جمله بالابرهای  آموزش دیده اند. امروز با تیم خدمات ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم کمک کنیم. انواع خدمات انواع خدمات ارائه شده توسط لیفتراک لیفت آسان گزینه های خدمات داخلی و سیار را برای طیف گسترده ای از مدل ها و مدل ها ارائه می دهد. چه تجهیزات خود را برای تعمیرات برنامه ریزی شده و تعمیرات اضطراری به همراه داشته باشید و چه نیاز دارید که برای خرید فروش لیفتراک کارکرده نزد شما بیایم، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

یکی از بسیاری از تصمیمات سختی که خرید فروش لیفتراک با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که آیا لیفتراک برقی یا گاز پروپان مایع (LP) بخرند. برای برخی از عملیات، انتخاب آسان است: به دلایل ایمنی، برنامه های غذایی، دارویی و تهویه زیرزمینی/محدود باید از لیفتراک برقی استفاده کنند. اگر لیفتراک در یک مکان دور کار می کند و نمی توان آن را به یک پایگاه اصلی برای شارژ بازگرداند – یک لیفتراک گاز LP انتخاب واضحی است. برای همه برنامه های کاربردی دیگر، پاسخ به چند سوال ساده و یک ماشین حساب هزینه مفید می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند: قیمت لیفتراک در مقابل هزینه مالکیت از هر سه خریدار تقریباً دو نفر لیفتراک برقی را انتخاب می کنند. اگر این آمار شما را شگفت زده کرد، لیفتراک های برقی را در نظر داشته باشید: در مقایسه با لیفتراک های گاز LP، هزینه مالکیت مادام العمر بسیار کمتری داشته باشید نگهداری آسان‌تری دارند و قطعات متحرک کمتری برای تعویض دارند آلایندگی صفر دارند – تمیز و بی صدا هستند می تواند در فضای باز – حتی در باران – کار کند در مورد شارژ و تعویض باتری ها چطور؟ در گذشته، بسیاری از خریداران از لیفتراک های برقی اجتناب می کردند، زیرا نمی خواستند با تعویض باتری ها سر و کار داشته باشند، اما در سال های اخیر اوضاع بسیار تغییر کرده است. اکثر عملیات تک شیفت (و اکثر عملیات دو شیفت) هرگز نیازی به تعویض باتری ندارند. فناوری جدید شارژ باتری به شما این امکان را می دهد که در زمان استراحت سریع باتری ها را شارژ کنید. اگر در گذشته فقط از لیفتراک گازی LP استفاده می‌کردید، محاسبه‌گر مقایسه هزینه گاز LP در مقابل برق را امتحان کنید تا ببینید با تغییر به برق چقدر می‌توانید صرفه‌جویی کنید. در حالی که لیفتراک های برقی در ابتدا هزینه بیشتری دارند، بیشتر کسب و کارها این پول را از طریق صرفه جویی در سوخت و هزینه های تعمیر و نگهداری کمتر در طی یک یا دو سال پس می گیرند.

دیزل نماد انرژی دیزل گازوئیل بخار تولید می کند و بنابراین برای استفاده در فضای باز مناسب است، جایی که هر دود به راحتی در هوا خارج می شود. کامیون ها نیازی به شارژ ندارند و در هر زمانی از شبانه روز قابل استفاده هستند.

زمان انتخاب لیفتراک گازی LP اگر کار شما در طول روز از لیفتراک های خود استفاده می کند یا اگر بیش از دو شیفت کار می کنید، لیفتراک گاز LP ممکن است انتخاب بهتری باشد. استفاده مداوم نیاز به تعویض باتری دارد که زمان زیادی نسبت به تعویض مخازن پروپان دارد. لیفتراک گاز LP برای محیط های کاری خاص نیز بهتر است. اگر برنامه شما به درایوهای طولانی، رمپ های بالا و پایین یا سرعت های بالاتر نیاز دارد، می خواهید با یک لیفتراک گاز LP بروید. کاربردهای سنگین، مانند آجر و چوب‌خانه‌ها، معمولاً از کامیون‌های بالابر گاز LP استفاده می‌کنند. در حالی که لیفتراک های برقی با ظرفیت بالا و ظرفیت بالا وجود دارند، لیفتراک های احتراق داخلی هنوز بیشتر کارهای سنگین را انجام می دهند. در نهایت، برخی از عملیات ها لیفتراک گازی LP را انتخاب می کنند، زیرا آنها به سادگی هزینه اولیه کمتری دارند. اگر سرمایه محدودی دارید، یک لیفتراک LP قدرت بیشتری برای دلار به شما می دهد. با این اوصاف، گزینه‌های تامین مالی منعطف ما می‌توانند به شما کمک کنند تا جایی که ممکن است لیفتراک را برای پول خود تهیه کنید. مزایا و معایب لیفتراک های برقی و گازی LP مزایای لیفتراک LP: در حین پرواز و در مکان های دور به سرعت سوخت گیری کنید قیمت خرید پایین تر برای بارهای سنگین، مسافت های طولانی و رمپ ها بهتر است حداکثر سرعت بالاتر قدرت ثابت، حتی با تخلیه مخزن سوخت معایب لیفتراک LP:

 مخزن پروپان دید را محدود می کند هزینه سوخت بیشتر است و قیمت می تواند به شدت نوسان کند نگهداری سوخت در محل می تواند خطرناک باشد احتمال جراحت در هنگام جابجایی با مخازن سوخت می تواند در دماهای زیر صفر غیر قابل اعتماد باشد مزایای لیفتراک برقی: بدون گازهای گلخانه ای و بدون سوخت خطرناک = محل کار ایمن تر فوق العاده ساکت قطعات کمتری برای تعویض، قطعات بیشتر عمر می کنند بدون موتور، گیربکس یا رادیاتور برای نگهداری رتبه بندی پایداری بهتر می تواند در فضاهای تنگ تر در مقایسه با لیفتراک گاز LP مشابه کار کند دید عقب اپراتور مسدود کننده سیلندر پروپان وجود ندارد ایمن برای کاربردهای غذایی، پزشکی و زیرزمینی قیمت برق پایدارتر از قیمت سوخت فسیلی است هزینه کم مالکیت معایب لیفتراک برقی: با تخلیه باتری، عملکرد کاهش می یابد قیمت خرید اولیه بالاتر در مقابل لیفتراک گاز LP مدل های با ظرفیت بالا کمتری را انتخاب کنید تعویض و شارژ باتری ها برای عملیات چند شیفتی ناکارآمدی ایجاد می کند باتری های استاندارد نیاز به تعمیر و نگهداری هفتگی دارند (لیتیوم یون و TPPL این نیاز را ندارند) قسمت شارژ باتری فضا را اشغال می کند باتری باید ظرف 5-10 سال تعویض شود آیا می خواهید قبل از تصمیم گیری با یک متخصص مشورت کنید؟ کارکنان خوش برخورد و آگاه ما می توانند به شما در انتخاب لیفتراک مناسب با نیازهای عملیاتی و بودجه خود کمک کنند.LPG / گاز نماد انرژی گاز کامیون های LPG برای استفاده در فضای داخلی و خارجی مناسب هستند و آنها را به انتخابی انعطاف پذیر تبدیل می

برای چه کاربردهایی مناسب هستند؟ برقی نماد انرژی الکتریکی مدل های برقی نباید برای مدت طولانی در معرض هوای مرطوب قرار بگیرند و نمی توان در حین شارژ شدن باتری از آنها استفاده کر

ارتفاع بسته لیفتراک که “ارتفاع خالی” نیز نامیده می شود، حداقل ارتفاع یک کامیون است که دکل به طور کامل پایین آمده است. از کف تا بالاترین نقطه دکل کاهش یافته اندازه گیری می شود. چرا ارتفاع بسته مهم است؟ ارتفاع بسته عامل مهمی در مورد عملی بودن است. باید اطمینان حاصل کنید که ارتفاع بسته لیفتراک شما برای مناطقی از محل کار شما که لازم است برای پیمایش به عنوان مثال زیاد نباشد. درها، ظروف کامیون.

ظرفیت بالابر
ظرفیت لیفتراک حداکثر وزنی است که یک لیفتراک می تواند با خیال راحت بلند کند. ظرفیت ها می توانند بین مدل ها بسیار متفاوت باشند و تحت تأثیر عوامل متعددی قرار خواهند گرفت. معمولاً ظرفیت بالابر در دستورالعمل های سازنده یا به عنوان بخشی از پلاک اطلاعات خودرو مشخص می شود.
چرا ظرفیت بالابر مهم است؟ بسته به اینکه لیفتراک شما برای چه منظوری مورد استفاده قرار می گیرد، بستگی به ظرفیت بالابر دارد. به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما حول محور حمل و نقل کارآمد پالت ها در اطراف یک انبار باشد، در زمان و سفر شما برای انتخاب یک لیفتراک با ظرفیت بار بالاتر صرفه جویی می کند. ابعاد بارهای معمولی خود را اندازه گیری کنید، و اگر وزن ها/اندازه ها/شکل ها متفاوت است، آن را در تصمیم گیری خود لحاظ کنید. چه عواملی بر ظرفیت بالابر تأثیر می گذارد؟ مدلی که انتخاب می‌کنید: هر مدل برای تحمل ظرفیت بار مشخصی ساخته شده است که در صفحه اطلاعات خودرو توضیح داده شده است. ارتفاع بالابر: توانایی ماشین برای بلند کردن وزن مشخص به ارتفاع بالابر یا اینکه دکل چقدر کشیده شده است، به عنوان مثال. هرچه دکل بلندتر باشد، وزن کمتری را می‌توان تحمل کرد. این تفاوت ها در ظرفیت بار بر اساس ارتفاع بالابر ممکن است در صفحه اطلاعات خودرو مشخص شود. ملحقات: با مجموعه‌ای از ضمیمه‌های موجود برای ماشین‌های لیفتراک، شایان ذکر است که اینها نیز ممکن است ظرفیت بار خود را داشته باشند و ظرفیت بار اولیه ماشین پایه را تغییر دهند.
برای چه کاربردهایی مناسب هستند؟ اگر لیفتراک شما به طور مداوم و روزانه مورد استفاده قرار می گیرد، عاقلانه است که یک مدل جدید را انتخاب کنید. اگر یک مدل استفاده شده در طول هفته کاری استرس و فشار ثابتی را تجربه کند، به دلیل تأثیر عمر قبلی کار، به احتمال زیاد به سرعت از بین می رود. یک مدل کاملاً جدید از همان ابتدا مطابق با بالاترین استانداردهای ممکن عمل خواهد کرد. یک مدل استفاده شده برای استفاده گاه به گاه با ارزش خواهد بود، جایی که سرمایه گذاری در یک مدل جدید ارزش زمان محدود صرف شده برای استفاده از آن را ندارد. ماشین‌های قدیمی‌تر نیز ممکن است ظرفیت بالابری پایین‌تری داشته باشند، بنابراین اگر پروژه شما شامل بلند کردن بارهای سبک‌تر است، ممکن است ماشین دست دوم مناسب‌تر باشد.

ارتفاع بالابر ارتفاع بالابر به عنوان ارتفاعی تعریف می‌شود که می‌توان یک دوشاخه را به محض اینکه دکل در حداکثر دسترسی خود قرار داد، بالا برد. چرا ارتفاع بالابر مهم است؟ اگر لیفتراکی را انتخاب می کنید که نیازهای دسترسی محل شما را برآورده نمی کند، این نارسایی ممکن است مانع از عملکرد روزانه شما شود. هنگام بارگیری اقلام در مکان‌های مرتفع، داشتن یک لیفتراک که می‌تواند به راحتی تا حداکثر ارتفاع مورد نیاز گسترش یابد، حیاتی است. وسیله نقلیه ای با ارتفاع بالابر خیلی کوتاه انتخاب کنید و ممکن است مجبور شوید برای رفع این نیاز، یک لیفتراک دوم خریداری کنید. بنابراین انتخاب یک لیفتراک با ارتفاع بالابر مناسب برای نیازهای شما باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و دردسر خرید چندین دستگاه می شود. به یاد داشته باشید: ماشینی نخرید که ارتفاع بالابر آن فراتر از ارتفاع سقف محل شما

مشتریان آنها را برای استفاده در صنایع مختلف مانند حمل و نقل مواد، حمل و نقل و جابجایی، تولید، هوافضا، خودروسازی، دریایی، حمل و نقل محصولات و غیره خریداری می کنند.

در انبارهای صنعتی یا تجاری از لیفتراک برای بلند کردن، جابجایی و بارگیری پالت های سنگین که برای نگهداری محصولات استفاده می شود استفاده می شود. لیفتراک ها همچنین در سایت های ساختمانی، اسکله های بارگیری یا در انبارها مفید هستند. برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی، اپراتورها همچنین از لیفتراک ها برای چیدن پالت های بارگذاری شده روی هم استفاده می کنند. آنها می توانند پشته ها را تا جایی که لیفتراک می تواند بلند کند.

مدت ها قبل از اینکه سازندگان شروع به استفاده از لیفتراک کنند، بلز پاسکال نیروی هیدرولیک را کشف کرد. هیدرولیک شاخه ای از علم است که کارکرد لیفتراک ها در ابتدا بر اساس آن استوار بود. چیزی که پاسکال در آن زمان (بین سال‌های 1647 و 1648) کشف کرد این بود که اگر روی یک ناحیه از مایع محتوی و تأثیرپذیر فشار بیاورید، آن فشار به بقیه مایع سرایت می‌کند. همراه با آن، اگر یک کانال خروجی ایجاد کنید، مایع با همان فشار از آن خارج می شود.

بر اساس آنچه ما اکنون قانون پاسکال می نامیم، تمام سیستم های هیدرولیک کار می کنند. اولین لیفتراک ها که در طول جنگ جهانی اول ساخته شدند از نیروی هیدرولیک استفاده می کردند. شرکت‌های آمریکایی آن‌ها را برای کمک به آنها در کارهای مختلف تولیدی مرتبط با بالابری توسعه دادند. آنها در آن زمان ضروری بودند زیرا بسیاری از کارگران آنها در خارج از کشور در جنگ می جنگیدند.

اولین شرکتی که شروع به فروش لیفتراک کرد، کلارک، در ابتدا آنها را “Trucktractors” نامید، زیرا آنها اساساً تراکتورهای ترکیبی با کامیون بودند. اولین شرکتی که آنها را تغییر داد تا قابلیت بلند کردن بارها از ارتفاع کامیون را داشته باشد Yale & Towne بود. آنها این کار را در سال 1923 انجام دادند.

پس از جنگ جهانی اول، لیفتراک ها به دلیل توانایی خود در بلند کردن و جابجایی پالت استاندارد شده جدید محبوبیت یافتند. سپس، زمانی که جنگ جهانی دوم آغاز شد، سازندگان لیفتراک، لیفتراک ها را در مقیاس وسیع تولید کردند، به طوری که ارتش ها و سازندگان نظامی می توانستند مقادیر زیادی مواد و سلاح را به سرعت حمل کنند.
کامیون ضد تعادل 3 چرخ ایستاده
لیفتراک

در طول سال‌های بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم، مهندسان پیشرفت‌های زیادی در طراحی لیفتراک انجام دادند. چنین پیشرفت‌هایی شامل افزودن قفس‌های ایمنی برای اپراتورها، افزودن قابلیت‌های انرژی باتری، افزایش توانایی‌های بلند کردن (ارتفاع بیشتر، بارهای سنگین‌تر) و مانور بهتر در فضاهای نامناسب و باریک بود.

بین دهه‌های 1960 و 1980، مهندسان ویژگی‌هایی مانند تعادل و کنترل‌های الکترونیکی را اضافه کردند. از آن زمان، همانطور که فناوری CNC و اتوماسیون با جهش و مرز بهبود یافته است، درپوش مربوطه نیز بهبود یافته است.

فروش لیفتراک ثابت است و بازار لیفتراک به رقابت رسیده است. لیفتراک های برقی به دلیل استانداردهای سختگیرانه انتشار گازهای گلخانه ای در بسیاری از تأسیسات محبوبیت پیدا می کنند.
چگونه کار می کند

در اکثر لیفتراک ها، یک سیستم هیدرولیک چیزی است که به مکانیزم بالابر قدرت می دهد و حمل وزن زیادی را در یک زمان ممکن می کند. برخی از لیفتراک ها دارای آسانسورهای الکتریکی هستند که توسط محرک کنترل می شوند، اما اینها نادرتر هستند.

لیفتراک های هیدرولیک و برقی با استفاده از یکی از سه سبک کنترل کار می کنند: دستی، موتوری یا خودکار.

لیفتراک های دستی توسط شخصی که پشت سر آنها کار می کند کار می کند. آنها بارها را به صورت دستی جابجا می کنند.

لیفتراک های موتوری توسط راننده ای که یا در آن می نشیند یا می ایستد کار می کند. آنها برای حمل و نقل بار در مسافت طولانی بهترین هستند.

لیفتراک های خودکار با استفاده از سیستم های هدایت طراحی شده توسط کامپیوتر کار می کنند. آنها نیازی به استفاده از انسان ندارند. آنها بیشتر در صنایعی مانند خودروسازی و هوافضا رایج هستند.
انواع

اگر به دنبال یک یا چند لیفتراک هستید، گزینه های زیادی در اختیار دارید. برخی از انواع استاندارد لیفتراک که تامین کنندگان لیفتراک به فروش می رسانند عبارتند از لیفتراک واکی، سایدلودر، کامیون های پلت فرم، کامیون های استرادل، لیفتراک های ایستاده، لیفتراک های راهروی باریک، کامیون های سفارشی، و لیفتراک های برجکی.

لیفتراک‌های واکی، لیفتراک‌های الکتریکی هستند که به اپراتورهای لیفتراک اجازه می‌دهند با خیال راحت آنها را روی بتن صاف در محیط‌های داخلی به حرکت درآورند. دلیل اینکه آنها این اجازه را می دهند چرخ هایشان است که برای حرکت روی بتن صاف طراحی شده اند.

ساید لودرها دارای یک پلت فرم بالابر هستند که از کنار لیفتراک امتداد می یابد، در حالی که همه انواع دیگر دارای یک سکوی بالابر در جلوی وسیله نقلیه هستند. کاربردهای بالابرهای سنگین نیاز به استفاده از لودرهای جانبی دارند.

کامیون های پلت فرم از نظر فنی یک نوع لیفتراک صنعتی نیستند، اما نوعی کامیون صنعتی هستند که می توانند در برخی کاربردهای مشابه مورد استفاده قرار گیرند. اغلب، این زمانی است که یک پالت باید در یک طبقه جابجا شود یا در یک تریلر تراکتور بارگیری شود. یک کامیون پلت فرم از یک تخت ساده بر روی چرخ ها تشکیل شده است که می تواند زیر یک پالت قرار گیرد. اپراتورها از یک دسته برای کنترل حمل و نقل دستی استفاده می کنند و یک اهرم به آنها اجازه می دهد تا بار را فقط چند اینچ از زمین بالا یا پایین ببرند. اگر انتظار می رود یک بالابر بارهای بسیار سنگین را حمل کند، سازندگان می توانند میله های تثبیت کننده را به مهار اضافه کنند

از این رو هنگام خرید لیفتراک معمولا نیازمند مشاوره برای انتخاب بهترین نوع آن هستید.ما لیفتراک می خریم چه در حال اجرا یا نه! آیا لیفتراک دارید که دیگر کار نکند؟ آیا لیفتراک دست دومی دارید که بخواهید بفروشید؟ با ما تماس بگیرید یا فرم تماس زیر را پر کنید و بیایید در مورد خرید لیفتراک شما با قیمت مناسب صحبت کنیم.

لیفتراک لیفت آسان در فروش لیفتراک مقرون به صرفه در تمام ظرفیت ها و اندازه ها تخصص دارد. مالیفتراکهایی را ارائه می‌دهیم که با موتورهای احتراق داخلی، برق و باتری کار می‌کنند. از تعداد زیادی از تولید کنندگان، ظرفیت های مختلف از 1 تن به بالا و ارتفاع بلند کردن بیش از 20 فوت، می توانید روی ما حساب کنید تا بالابر مناسب برای شما با قیمت مناسب داشته باشیم.

در ادامه به معرفی برخی نکات مهم هنگام خرید لیفتراک اشاره می کنیم:

فروشنده لیفتراک ارزش واقعی لیفتراک را برای مشتری شرح دهد

در این مرحله لازم است با کارشناسان فروش لیفتراک تماس گرفته و از عملکرد لیفتراک و کارایی آن در کسب و کار مورد نظر خود مطلع شده و از آنها بخواهید تا راه های صرفه جویی در هزینه ها را برای شما شرح دهند و حتی از جزئیات نیز غافل نشوید.

کارشناس فروش موظف است عکس های با کیفیت را از انواع مدل های دستگاه مورد نظر شما برایتان ارسال نماید.

می توانید استفاده از لیفتراک را در انبار در حال کار و در کسب و کارهای مختلف مشاهده کنید تا دید بیشتری از دستگاه قبل از خرید داشته باشید.

همچنین میتوانید از مشاورتان بخواهید تا شرایط بازید از دستگاه را برای شما فراهم نمایند و قبل از اقدام به خرید، چگونگی کارکرد آنها را مشاهده کنید تا بتوانید مناسبترین را با توجه به نیاز و فضایی که در دسترس دارید انتخاب کنید.

3. بعد از سرویس

1) ما خدمات عالی پس از ارائه می دهیم:

شرکت ما متشکل از بخش فروش بخش خدمات پس از فروش، مشتری فروشنده است

مرکز روابط، بخش مالی و بخش اداری به شما یک پیشنهاد فوق العاده می دهد

سرویس.

2) ما کیفیت و تعویض رایگان را تضمین می کنیم، دوره گارانتی  لیفت آسان 12 ماه است، در صورت داشتن هر گونه مشکل کیفی در عرض 12 ماه، به جز قطعات الکتریکی، زیرا در صورت نصب اشتباه به راحتی آسیب می بینند.

3) اگر سؤالی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید، ما همیشه برای کمک به اینجا هستیم.

آیا می خواهید لیفتراک خود را بفروشید؟ ما همیشه در جستجوی لیفتراک های مستعمل و تجهیزات جابجایی مواد هستیم لیفت آسان می خواهد برای تامین شبکه رو به رشد فروشندگان و کارگزاران ، لیفتراک های مستعمل یا تجهیزات حمل و نقل مواد مستعمل را به صورت غیر اجاره ای خریداری کند. کشف کنید که چرا بسیاری ما را یکی از قابل اعتمادترین و معتبرترین خریداران تجهیزات مستعمل در صنعت می دانند. ما پرداخت فوری و حذف سریع تجهیزات را ارائه می دهیم. هیچ معامله ای خیلی بزرگ نیست اکنون پیشنهاد قیمت را درخواست کنید

آیا می خواهید یک لیفتراک دست دوم بخرید یا بفروشید؟ این چیزی است که باید بدانید خرید لیفتراک دست دوم برای مشاغلی که نیاز به بالابر دارند اما به دلیل محدودیت های بودجه نمی توانند لیفتراک جدید بخرند، گزینه ای مقرون به صرفه است. با این حال، تعیین قیمت منصفانه برای پرداخت آسانسور استفاده شده، می تواند خسته کننده و گیج کننده باشد. اگر قصد فروش یا معامله در یک آسانسور دست دوم را دارید، پیدا کردن ارزش آن می تواند به همان اندازه دشوار باشد. این که آیا قصد خرید یا فروش یک لیفتراک را دارید، دانستن انواع مختلف بالابرها و ارزش بازار آنها بسیار مهم است. هنگام خرید آسانسور دست دوم نمی خواهید هزینه اضافی بپردازید. و اگر فروشنده هستید، می‌خواهید مطمئن شوید که آن را کم ارزش نمی‌دانید. 

آیا شما یک  فروشنده لیفتراک؟ لیفتراک حرفه ای انتخاب شماره 1 فروشنده برای لیفتراک های مستعمل با کیفیت و تجهیزات حمل و نقل مواد است. در لیفت آسان ما برای رابطه ای که با شبکه فروشندگان لیفتراک مستعمل و حمل و نقل مواد داریم ارزش قائلیم. ما این روابط را از طریق اعتماد حفظ می کنیم – این اولویت شماره یک ما است. با ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه می توانیم به نمایندگی شما کمک کنیم لیفتراک های دست دوم را با بهترین کیفیت برای فروش با بهترین قیمت ارائه دهیم.

لیست قیمت لیفتراک 

 لیست قیمت لیفتراک در شرکت های تولید کننده لیفتراک،استاکر و سایر ادوات انبار داری در تمامی کشورها مشخص و نرخ افزایشی این محصولات نیز قابل پیش بینی است ولی متاسفانه در ایران به این شکل نبوده بطوریکه وابسته به یکسری موارد می باشد که اگر شما نیز قصد خرید لیفتراک با یا گرفتن قیمت لیفتراک را دارید این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

قیمت لیفتراک جدا از برند و شرکت تولید کننده آن، از زمان ورود به ایران شامل نوسانات قیمتی می شود تا زمانی که به دست مشتری برسد؛ که از جمله مواردی که باعث این نوسانات می شود در زیر آمده است.

بهترین قیمت را در لیفتراک های دست دوم با کیفیت دریافت کنید. تضمین. لیفتراک پرو یک عمده فروش جهانی لیفتراک های دست دوم برای فروش، تجهیزات حمل مواد مستعمل، ملحقات و لوازم جانبی است. . تیم فروش ما سال‌ها تجربه ترکیبی در فروش همه برندها و مدل‌ها دارد و آماده است تا به شما کمک کند، چه بخواهید خرید کنید یا بفروشید.

قیمت خرید لیفتراک در کمپانی مادر

پر واضح است قیمت لیفتراک ها بسته به کمپانی های تولید کننده آنها متفاوت است و برای مثال، کمپانی های آمریکایی و اروپایی ای نظیر لیفتراک کاترپیلار ( یا همان Caterpillar که با علامت اختصاری CAT شناخته شده است) و لیفتراک کلارک ( Clark ) دارای قیمت‌هایی بسیار بالاتر نسبت به لیفتراک های شرق آسیایی است.

لیفتراک شرکت های ژاپنی ای مانند لیفتراک کوماتسو (Komatsu)، لیفتراک تویوتا (Toyota)، لیفتراک دوو (Daewoo)، لیفتراک دوسان (Doosan ) و شرکت های بزرگ چینی ای مانند لیفتراک زوم لاین (Zoomlion) و لیفتراک هلی (Heli) و همچنین شرکت بزرگی نظیر شرکت کره ای لیفتراک هیوندا ( Hyundai ) وجود دارند که در عرصه بین المللی جزو برند های برتر جهان هستند ولی به خاطر حفظ و از دست ندادن بازار بزرگی مانند آسیا، شرکت های آمریکایی و اروپایی اقدام به تاسیس کارخانه هایی در آسیا به دلیل پایین بودن نرخ مواد اولیه و همچنین دستمزد کارگران کرده است تا بتواند با پایین آوردن قیمت ها، این بازار را حفظ کند.

هزینه حمل و نقل لیفتراک

هزینه حمل و نقل لیفتراک با توجه به نوع وسیله نقلیه و هزینه های جا به جایی آن بر روی قیمت لیفتراک تاثیر خواهد گذاشت؛ از طرفی به دلیل عدم ثبات ارز در ایران، این وضعیت بحرانی تر نیز شده است.

قیمت لیفتراک در گمرک

قیمت لیفتراک ها بر اساس کشور سازنده و مدل آن مانند سایر محصولات متفاوت می باشد و دارای یک لیست قیمت لیفتراک در اداره گمرک مرکزی می باشد که بر اساس آن قیمت گذاری ها انجام می شود.

این قیمت ها به گونه ای می باشند که متاسفانه به شکل کاملا محسوسی بر روی قیمت لیفتراک ، قیمت استاکر و سایر تجهیزات انبار داری تاثیر می گذارد.

هزینه حمل و نقل داخلی

از آنجایی که به ندرت این ماشین آلات با هواپیما (به دلیل هزینه های بالای آن) جا به جا می شوند، هزینه هایی مانند نرخ باربری و جرثقیل که متاسفانه بسیار ناپایدار هستند نیز بر قیمت لیفتراک تاثیر دارد.

هزینه های جانبی فروش اعم ( هزینه جانبی لیفتراک – هزینه لیفتراک )

هزینه هایی که برای فروش نیز به طور معمول سربار ایجاد می کنند عبارت اند از:

گارانتی لیفتراک و ایجاد انبار قطعه

با توجه موارد گفته شده کاملاً واضع است که مقایسه قیمت لیفتراک در ایران با قیمت همان مدل در یک کشور دیگر کار درستی نبوده و به دلیل هزینه های ناشی از مواردی که گفته شد گاها باعث اختلاف قیمت چند برابری می شود.

قیمت لیفتراک تویوتا 

قیمت لیفتراک تویوتا نسبت به برند های دیگر مقدار قابل توجهی بیشتر است تقریبا از 15000$ در تناژهای سبک تر و 80000$ در تناژ های سنگین تر میرسد.

ولی باعنایت به این موضوع که از لحاظ کیفیت نیز لیفتراک های مناسبی است مشتریان خاص خود را دارد ولی مشکل برند تویوتا در ایران با منع واردات بیشتر شده و مدل های صفر این دستگاه ها در ایران موجود نمی باشد و بیشتر لیفتراک دست دوم تویوتا موجود است که خرید آن ریسک های بالایی دارد و ممکن است از لحاظ فنی و موارد مختلف قابل اعتماد نباشد ولی فرض بر اینکه لیفتراک سالم باشد و شما خرید خوبی هم انجام دهید پس از گذشت مدتی اگر لیفتراک شما دچار صدمه و خرابی شود در پیدا کردن قطعات آن به مشکل جدی برخورد میکنید و ممکن است برای قطعه ای کوچک ماه ها لیفتراک شما از کار بیوفتد که ضرر زیادی را متوجه مشتری میکند.

قیمت لیفتراک کماتسو 

قیمت لیفتراک کوماتسو در تناژ های مختلف متغییر است اما در یک رنج قیمتی میتوان گفت از 6800$ تا 70000$ متغییر است تمرکز برند کوماتسو بیشتر روی تناژهای بالاتر است.

مشکل برند کوماتسو در ایران با منع واردات بیشتر شده و مدل های صفر این دستگاه ها در ایران موجود نمی باشد و بیشتر لیفتراک دست دوم کوماتسو موجود است که خرید آن ریسک های بالایی دارد و ممکن است از لحاظ فنی و موارد مختلف قابل اعتماد نباشد ولی فرض بر اینکه لیفتراک سالم باشد و شما خرید خوبی هم انجام دهید پس از گذشت مدتی اگر لیفتراک شما دچار صدمه و خرابی شود در پیدا کردن قطعات آن به مشکل جدی برخورد میکنید و ممکن است برای قطعه ای کوچک لیفتراک شما از کار بیوفتد که ضرر زیادی را متوجه مشتری میکند.

قیمت لیفتراک سهند 

قیمت لیفتراک سهند در تناژ های مختلف متغییر است اما در یک رنج قیمتی میتوان گفت از 3200$ تا 30000$ متغییر است

این برند ایرانی قدیمی ترین لیفتراک سازی ایران میباشد که در حال حاضر به دلیل مشکلات فعالیت بسیار کمتری نسبت به گذشته در عرصه لیفتراک دارد

نیروی متخصص تعمیرات لیفتراک و آماده اعزام به محل مشتری و …

در زمینه خرید وفروش به شما مشتریان گرامی مشاوره و کارشناسی ارائه می نماید .

بخش اول: تعاریف :

لیفتراک: ماشینی است دارای یک دکل، شاخک و ملحقات که با توجه به نوع فعالیت برای حمل و نقل، جابجائی و انبار نمودن بارها در اشکال و ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شود و متناسب با نوع کار و محیط از سوخت های فسیلی، گاز یا برق استفاده می کنند.

ظرفیت: حداکثر بار مجاز ایمن که توسط لیفتراک جابجا می شود و بوسیله کارخانه سازنده بر روی پلاک مشخصات ماشین درج شده است.

ملحقات لیفتراک: کلیه تجهیزاتی که توسط شرکت سازنده لیفتراک، مطابق با استانداردهای لازم برای حمل و جابجائی بارهای خاص به دکل یا شاخک لیفتراک اضافه می شود.

تجهیزات کنترلی: تجهیزاتی نظیر گیج ها ،کنترل کننده ها و نشانگر سرعت که به وسیله آنها وضعیت و عملکرد لیفتراک تحت کنترل در می آید.

بخش دوم: مقررات عمومی :

ماده ۱- رانندگان لیفتراک باید آموزش های لازم در خصوص نحوه صحیح کار و عملکرد ایمن لیفتراک را فرا گرفته و همچنین دارای گواهینامه ویژه لیفتراک باشند.

ماده ۲- رانندگان لیفتراک موظفند به هنگام کار از وسایل حفاظت فردی متناسب با نوع کار استفاده نمایند.

ماده ۳- سوار نمودن و انتقال کارگران و دیگر افراد متفرقه توسط لیفتراک ممنوع است.

ماده ۴- در هنگام رانندگی با لیفتراک استفاده از کمربند ایمنی الزامی است.

ماده ۵- در صورتی که لیفتراک یا بار آن به هر علت دچار عدم تعادل یا واژگونی گردد، راننده نباید تا رفع کامل خطر از داخل کابین خارج شود.

ماده ۶ – چیدمان محصولات و مواد در طول مسیر و تقاطع کارگا ه ها باید به گونه ای باشد که راننده از دید کافی برخوردار گردد.

ماده ۷- محدوده عملیات و تردد لیفتراک در کارگاه باید به طور واضح و مشخص علامت گذاری گردد.

ماده ۸- تردد کارگران و افراد متفرقه در محدوده حرکت لیفتراک ممنوع است.

ماده ۹- کارفرما مکلف است با ایجاد نقاط و خطوط رنگ آمیزی شده ، محل های عبور و مرور کارگران و افراد متفرقه را مشخص نماید.

ماده ۱۰ – محدودیت سرعت حرکت لیفتراک در تمامی مسیرها باید مشخص و بر روی تابلوهای راهنما و هشدار دهنده نمایش داده شود.

ماده ۱۱ – درب های خروجی، کانال ها، موانع، حفاظ ها و ستونهای موجود در محوطه کارگاه که در مسیر تردد لیفتراک ها می باشند، باید بگونه ای رنگ آمیزی شوند که به سهولت قابل رویت باشند.

ماده ۱۲ – رنگ بدنه لیفتراک باید کاملا مشخص و متمایز از رنگ محیط باشد.

ماده ۱۳ – رانندگان لیفتراک مکلفند ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از مسیرهای مشخص شده تردد نمایند.

ماده ۱۴ – توقف لیفتراک در مقابل تاسیسات مربوط به گاز، برق، آتش نشانی، پله های اضطراری، آسانسور و تجهیزات امدادی ممنوع است.

ماده ۱۵– حرکت لیفتراک فقط در صورتی مجاز است که شاخک های آن در پایین ترین حد ممکن قرار گرفته باشد.

ماده ۱۶ – رانندگان لیفتراک در هنگام رانندگی بایستی از انجام اعمالی نظیر خوردن، آشامیدن، استعمال دخانیات، صحبت با تلفن همراه و استفاده از داروهای خواب آور و هرگونه شوخی و اعمال غیر ایمن که باعث عدم تمرکز می گردد، خودداری نمایند.

ماده ۱۷ – محدوده عملیات لیفتراک باید کاملا صاف ، مسطح و دارای استحکام کافی و عاری از هرگونه لغزندگی باشد.

ماده ۱۸ – استفاده از لیفتراک و ملحقات آن برای حمل و جابجائی بار با ظرفیت بیش از حد مجاز ایمن ممنوع است.

ماده ۱۹ – کارفرما مکلف به استفاده از لیفتراک و ملحقات سالم، ایمن و متناسب با شرایط محیط کارگاه و نوع بار می باشد.

ماده ۲۰ – در حمل و نقل و جابجائی بارهایی که راننده از دید کافی برخوردار نمی باشد، انتخاب روش های ایمن برای جابجائی بار الزامی است.

ماده ۲۱ – حمل و جابجائی بارهای با طول زیاد و یا دارای نوسان باید در پائین ترین حد ممکن و با رعایت کلیه مسائل ایمنی صورت پذیرد.

ماده ۲۲ – جابجایی و حمل بار در صورتی که باعث عدم تعادل بار یا لیفتراک گردد ممنوع است.

ماده ۲۳ – سوار نمودن افراد یا اضافه کردن وزنه در عقب لیفتراک برای ایجاد تعادل ممنوع است.

ماده ۲۴ – ترمز ناگهانی لیفتراک برای تخلیه بار اکیدا ممنوع است.

ماده ۲۵ – برای جابه جایی بار، نباید آنرا با شاخک لیفتراک به جلو هل داد.

ماده ۲۶ – استفاده از دو یا چند لیفتراک برای حمل یک بار و یا افزایش ارتفاع عملکرد ممنوع است.

ماده ۲۷ – راننده لیفتراک باید در خصوص نحوه استفاده از ملحقات، آموزش های لازم را دیده و مستندات آن در پرونده وی ثبت و نگهداری گردد.

ماده ۲۸ – راننده لیفتراک باید آگاهی های لازم در خصوص نوع، حجم، وزن، مرکز ثقل و روش صحیح حمل بار را کسب نموده و از ایمن بودن مسیر های تردد اطمینان حاصل نماید.

ماده ۲۹ – بازدید کلیه قسمت های لیفتراک و ملحقات آن قبل از شروع هر شیفت کاری توسط راننده الزامی است.

ماده ۳۰ – بازرسی فنی کلیه قسمت های لیفتراک و ملحقات آن بعد از هرگونه تعمیرات و طی دوره های زمانی مطابق دستورالعمل های شرکت سازنده الزامی بوده و نتایج آن باید در پرونده لیفتراک ثبت و نگهداری شود.

ماده ۳۱ – هر لیفتراک باید دارای یک پرونده که حاوی دستورالعمل های شرکت سازنده و همچنین سوابق بازرسی های فنی، تعمیرات و روش های نگهداری است، باشد.

ماده ۳۲ – استفاده از لیفتراک و اجزاء آن بعنوان نردبان و یا جایگاه کار کارگران اکیدا ممنوع است.

ماده ۳۳ – حمل افراد توسط شاخک های لیفتراک یا پالت ممنوع است.

ماده ۳۴ – لیفتراک باید مجهز به اطاقک ایمن راننده ،کمربند ایمنی ، چراغ هشدار دهنده، آژیر، بوق دنده عقب، آینه های بغل و تجهیزات کنترلی باشد و همچنین برای کار در تاریکی به چراغهای مناسب جلو و عقب با نور کافی تجهیز گردد.

ماده ۳۵ – تردد و فعالیت لیفتراک ها در نزدیکی خطوط برق فشار قوی فقط با رعایت مقررات مربوط به حریم خطوط انتقال و توزیع نیروی برق مجاز است.

ماده ۳۶ – راننده لیفتراک باید از رانندگی با دست ها و کفش های خیس، روغنی و یا آغشته به مواد لغزنده خودداری نماید.

ماده ۳۷ – اعضای بدن راننده و یا دیگر کارگران تحت هیچ عنوان نباید در بین قطعات متحرک لیفتراک قرار گیرد.

بخش سوم: مقررات اختصاصی :

ماده ۳۸ – قراردادن شاخک ها بر روی زمین، کشیدن ترمز دستی ،خاموش نمودن موتوروکلید قطع کن و خارج کردن کلید از سوئیچ قبل از ترک لیفتراک الزامی است.

ماده ۳۹ – حمل لیفتراک به طبقات باید توسط بالابر مخصوص حمل بار که متناسب با وزن و حجم لیفتراک است صورت پذیرد، در این حالت خاموش نمودن موتور، پائین کشیدن شاخک ها و کشیدن ترمز دستی الزامی است.

ماده ۴۰ – برای جابجائی بارهای ناهمگن مشخص نمو دن مرکز ثقل الزامی است و باید این مرکزثقل در وسط شاخک ها قرار گیرد.

ماده ۴۱ – انجام کلیه امورتعمیراتی و همچنین جوشکاری بر روی بدنه ،شاخک هاو ملحقات لیفتراک به منظور از بین بردن ترک ها و فرسودگی های سطحی ممنوع بوده و در صورت نیاز این امر فقط با نظارت شرکت سازنده مجاز است.

ماده ۴۲ – به منظور جابه جایی بارهائی که از ایستا یی کاملی بر روی شاخک های لیفتراک برخوردار نیستند باید از پالت های متناسب با نوع ،جنس و حجم آن استفاده نمود.

ماده ۴۳ – ایجاد زاویه منفی دکل برای جلوگیری از سقوط بار از روی شاخک های لیفتراک الزامی است.

ماده ۴۴ – قرارگیری نوک شاخک ها بر روی زمین برای تخلیه بار الزامی است.

ماده ۴۵ – در موقع حرکت یا روشن بودن لیفتراک بجز راننده ،کسی حق حضور بر روی بدنه یا داخل اطاقک را ندارد.

ماده ۴۶ – حضور،تردد و انجام هرگونه عملیات اجرایی و تعمیراتی در زیر شاخک ه ا یا ملحقات لیفتراک ممنوع است.

ماده ۴۷ – در فضاهای بسته که فاقد سیستم تهویه مناسب است، استفاده از لیفتراک های با موتور احتراقی ممنوع بوده وباید از لیفتراک های برقی استفاده گردد.

ماده ۴۸ – در زمان تعویض یا شارژ سیلندر گاز لیفتراک و همچنین تعویض و بازدید باطری لیفتراک برقی کارگران مسئول مربوطه باید به وسایل حفاظت فردی متناسب با نوع کار مجهز باشند.

ماده ۴۹ – شارژ باطری لیفتراک های برقی باید در حضور مسئول مربوطه انجام گیرد.

ماده ۵۰ – صندلی لیفتراک باید دارای شرایط ارگونومی مناسب بوده و به طور پیوسته مورد بررسی قرار گرفته و در صورت مشاهده هرگونه عیب و نقص، تعمیر یا تعویض گردد.

ماده ۵۱ – سقف و بدنه کابین لیفتراک باید از استحکام کافی برخوردار بوده و با توجه به نوع کار و شرایط محیطی، ایمنی راننده را تامین نماید.

ماده ۵۲ – برای حمل پاتیل های مذاب باید از لیفتراک هایی که به این منظور طراحی و ساخته شده اند، استفاده نمود.

ماده ۵۳ – توقف لیفتراک های گازی در مجاورت شعله های باز، راه پله ، ورودی زیر زمین ، کف شوی فاضلاب ، چاله سرویس و کلیه اماکنی که احتمال تجمع گازهای ناشی از نشت گاز سیلندر لیفتراک را دارند، ممنوع است.

ماده ۵۴ – شیر گاز سیلندر لیفتراک گازی در زمان خاموش بودن باید بسته باشد.

ماده ۵۵ – به منظور پیشگیری از خطر انفجار و اشتعال ، تعویض کپسول های گاز باید با موتور خاموش و در خارج از محیط سر بسته کارگاهی و با نظارت سرپرست کارگاه و بارعایت کلیه مقررات ایمنی صورت پذیرد.

ماده ۵۶ – هنگام حمل و جابجایی بارها در سرازیری، راننده لیفتراک فقط مجاز به حرکت با دنده عقب می باشد.

بخش چهارم: سایر مقررات :

ماده ۵۷ – نصب لوح فلزی حاوی مشخصات فنی بر روی بدنه لیفتراک الزامی است.

ماده ۵۸ – رعایت دستورالعمل های شرکت سازنده برای کلیه عملیات بهره برداری و تعمیرات لیفتراک الزامی است.

ماده ۵۹ – بارهایی که احتمال ریزش، لغزش و یا سرخوردن آنها وجود دارد، باید بطور اطمینان بخشی مهار و سپس حمل گردند.

ماده ۶۰ – قرار دادن بارها برروی یکدیگر و یا داخل قفسه ها باید متناسب با ظرفیت بار و استقامت آنها باشد.

ماده ۶۱ – اخذ تائیدیه بازرسی فنی و سالیانه لیفتراک ها از شرکت سازنده و یا مراکز رسمی و معتبر مورد تایید وزارت کار و امور اجتماعی الزامی است.

ماده ۶۲ – استفاده از شعله باز برای نشت یابی گاز در لیفتراک های گازی اکیدا ممنوع است

ماده ۶۳ – با عنایت به ماده ۸۸ قانون کار جمهوری اسلامی ایران؛ کلیه وارد کنندگان، تولیدکنندگان،فروشندگان ، عرضه کنندگان و بهره برداری کنندگان از ماشین های لیفتراک مکلف به رعایت استاندارد تولید و موارد حفاظتی و ایمنی که در کتابچه اطلاعات فنی لحاظ می شود، می باشند.

ماده ۶۴ – مسئولیت رعای ت مقررات این آئین نامه بر عهده کارفرمای کارگاه بوده و در صورت وقوع هرگونه حادثه به دلیل عدم توجه کارفرما به الزامات قانونی، مکلف به جبران کلیه خسارات وارده به زیان دیدگان میباشد.

لیفتراک کارکرده 

لیفتراک مستعمل من چقدر می ارزد؟ هیچ قیمت از پیش تعیین شده ای برای هر لیفتراک استفاده شده وجود ندارد. در عوض، عوامل متعددی بر ارزش لیفتراک تأثیر می‌گذارند. قبل از فروشلیفتراک دست دوم باید تحقیقات گسترده ای انجام دهید. سپس، می‌توانید قیمتی تعیین کنید که اطمینان حاصل کند که می‌توانید بازگشت سرمایه (ROI) لیفتراک خود را به حداکثر برسانید. همچنین می توانید مطمئن شوید که قیمت لیفتراک  شما رقابتی است. راهنمای ارزش لیفتراک مورد استفاده: عواملی که بر ارزش لیفتراک تأثیر می گذارد هزینه لیفتراک های استفاده شده می تواند بسیار متفاوت باشد.

در اینجا برخی از چندین عامل تعیین کننده قیمتی که می توانید انتظار پرداخت را داشته باشید آورده شده است: 1. تولید کننده از آنجا که آنها معمولاً با فناوری بهتر ساخته می شوند و عملکرد عالی ارائه می دهند، مارک های معروف معمولاً هزینه بیشتری نسبت به همتایان کمتر شناخته شده خود دارند. 2. ظرفیت بار و قدرت بالابر وزنی که یک لیفتراک می تواند افزایش دهد و حمل کند، بر هزینه لیفتراک تأثیر می گذارد. هر چه لیفتراک قدرتمندتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. 3. نوع موتور قیمت خرید لیفتراک برقی با باتری و بالابرهایی که با بنزین، دیزل یا سایر سوخت‌های فسیلی کار می‌کنند تقریباً یکسان است. اگرچه باتری‌های لیفتراک برقی هر از گاهی نیاز به تعویض دارند، اما در درازمدت، کارکرد روزانه آن‌ها بسیار کم‌هزینه است. 4. نوع لاستیک لاستیک های بادی نسبت به لاستیک های بادی هزینه بیشتری برای تعویض دارند، اگرچه لاستیک های بادی کشش بهتر و رانندگی نرم تری دارند. لاستیک‌های بادی همچنین حمل آسانسور را در زمین‌های ناهموار آسان‌تر از تایرهای بالشتکی می‌کنند. 5. تعداد ساعاتی که از لیفتراک استفاده شده است سن لیفتراک بر اساس چند ساعت استفاده از آن است تا تعداد مایل هایی که طی کرده است.

فاکتورهای کلیدی که باید در هنگام خرید  لیفتراک دست دوم در نظر گرفت، این است که برای چه کاری از آن استفاده می شود و چند ساعت در روز کار می کند. اگر قرار باشد برای بلند کردن بارهای سنگین در شیفت‌های طولانی استفاده شود، لیفتراک مستعمل با ساعات کم عمر طولانی‌تری دارد و عملکرد بهتری نسبت به لیفتراک‌های قدیمی‌تر با ساعت‌های بیشتر دارد، که می‌تواند هزینه تعمیر و نگهداری و تعمیر بیشتری نیز داشته باشد. 6. عرضه و تقاضا عرضه و تقاضا ارزش محصولات و خدمات را در بیشتر صنایع دیکته می کند. هنگام خرید یا فروش لیفتراک دست دوم، همین امر صادق است. در بازاری که تقاضای زیادی برای بالابر دست دوم وجود دارد، ممکن است در پیدا کردن آسانسور با قیمت پایین مشکل داشته باشید. در مقایسه با هر آسانسوری که در این بازار می فروشید، باید علاقه زیادی پیدا کنید. از سوی دیگر، اگر عرضه لیفتراک مستعمل بیش از تقاضا باشد، بازار خریدار را بر فروشندگان ترجیح می دهد. مزایا و معایب خرید لیفتراک دست دوم خرید لیفتراک دست دوم می تواند مقرون به صرفه تر از خرید یک لیفتراک جدید باشد. احتمالاً برای تکمیل خرید خود نیز نیازی به صبر طولانی نخواهید داشت. و هنگامی که لیفتراک خود را خریداری کردید، می توانید بلافاصله استفاده از آن را شروع کنید. برعکس، یک بالابر دست دوم ممکن است طول عمر کمتری نسبت به یک بالابر جدید داشته باشد.لیفتراک همچنین ممکن است فاقد گارانتی یا ضمانت کوتاه باشد. ممکن است لازم باشد قطعات مختلف یک آسانسور دست دوم را زودتر از زمانی که یک مدل جدید خریداری می کنید، تعویض کنید. قیمت لیفتراک نو و دست دوم قیمت لیفتراک چقدر است؟ قیمت لیفتراک می تواند بر اساس سن دستگاه، سابقه استفاده و منبع تغذیه متفاوت باشد. در اینجا یک راهنمای قیمت گذاری کلی وجود دارد که محدوده قیمت تجهیزات جدید و دست دوم را منعکس می کند:

نکات مهم لیفتراک دست دوم

پیشنهاد اول برای خرید لیفتراک دست دوم اقدام به خرید با یک فرد با تجربه است و یا اگر به چنین فردی دسترسی ندارید پیشنهاد می کنیم به این موارد دقت ویژه ای داشته باشید.

چقدر از لیفتراک استفاده می کنید؟

اولین موضوع مهم در خرید لیفتراک کارکرده میزان استفاده شما است. این مطلب را در نظر بگیرید که لیفتراک کارکرده به دلایلی مانند خرابی زیاد ( اصطلاحا به خرج افتادن لیفتراک ) ، جابجایی با لیفتراک تناژ بالاتر و یا ورشکستگی یا تغییر کار مالک قبلی دستگاه است.

خریداران لیفتراک با دیدگاه خرید و فروش خودرو که مالک در زمینه خودرو ممکن است ماشین کاملا سالم باشد اما به دلیل خرید ماشین با آپشن بالاتر یا نیاز مالی اقدام به فروش نماید که این موضوع در لیفتراک بسیار نادر مشاهده میشود.

خلاصه کلام اینکه اگر این لیفتراک دست دوم کارکرد خوبی داشت مالک آن اقدام به فروش نمیکرد!!

به این موضوع توجه بفرمایید که واردات لیفتراک دست دوم یا کارکرده چند سال است که ممنوع می باشد!!

با توجه موارد ذکر شده اگر ساعت کار با لیفتراک کم می باشد (پیشنهاد ما حداکثر 5 ساعت در هفته می باشد) می توانید از لیفتراک دست دوم استفاده نمایید.

و هر چه ساعت کار بیشتری دارید باید مدلهای خیلی بالاتر را خرید نمایید که در این حالت قیمت لیفتراک دست دوم به قیمت لیفتراک نو نزدیک می باشد و دیگر مقرون به صرفه نیست.

زمان تحویل لیفتراک چقدر برایتان حائز اهمیت است؟

زمان تحویل لیفتراک دست دوم به ظاهر فوری می باشد اما هنگامی که وارد پروسه خرید می شوید مقایسه و بازدید و تست از دستگاهها زمان بر می باشد

البته در حال حاضر اغلب تولید کنندگان و وارد کنندگان لیفتراک دستگاه صفر آماده تحویل دارند و چون پروسه های شرکتی مشخص و سازمان یافته است می توانید با برنامه ریزی لیفتراک را فوری تهیه فرمایید.

(توضیح اینکه در تناژ های رایج مثل 3 تن ، 5 تن ، 7 تن و… اغلب شرکتها در همان روز میتوانند دستگاه تحویل دهند)

آیا در مجموعه خود مکانیک بازرسی فنی دارید؟

در صورت خرید دست دوم، وجود یک مکانیک بازرس فنی لیفتراک از واجبات است. بخصوص به هنگام خرید وجود چنین فردی برای بازرسی کامل دستگاه بسیار موثر است. یا باید با جایی برای تعمیر و نگهداری لیفتراک قرار داد داشته باشید یا اینکه اپراتور ماهری برای این موضوع در نظر بگیرید.

( در لیفتراک صفر به علت نو بودن دستگاه همچنین داشتن گارانتی از این موضوع مستثنی هستید.)

آیا از نمایندگی معتبر خرید می کنید؟

خرید از یک نمایندگی معتبر این شانس را به شما می دهد که لیفتراک سالم و کم کارکردی را به شما معرفی کند ولی خرید لیفتراک از نمایندگی نا آشنا یک ریسک بزرگ است.

آیا اجرای ایمنی آن را چک کردید؟

مسئله مهم دیگر بررسی سالم بودن اجزای ایمنی مانند کمربند ایمنی، شاخک ها و چراغ های لیفتراک می باشد.

لاستیک ها در چه وضعیتی قرار دارند؟

یکی از بهترین راه های تشخیص وضعیت لیفتراک بررسی چرخ ها میباشد. با چک کردن لاستیک لیفتراک متوجه می شوید که لیفتراک روی چه سطحی و چه مدتی کار کرده است.

ضمانت نامه ای در اختیار شما قرار می گیرد؟

اگر حتی از نمایندگی معتبر می خرید، در صورت سالم بودن بودن دستگاه به شما ضمانت نامه ای هم تحویل می دهد اما در غیر این صورت هیچگونه ضمانت نامه ای را در نظر نمی گیرد.

با لیفتراک مورد نظر رانندگی کردید؟

اگر چنانچه هر ۷ مورد قبل را پشت سرگذاشتید، در نهایت یکبار بطور امتحانی با دستگاه رانندگی کنید تا برای شما روشن شود آیا این دستگاه آنقدر راحت هست که خود شما و یا کارمند شما برای مدت طولانی با آن کار کنید؟

لیفتراک دارای سند و برگ سبز گمرکی می باشد؟

حتما دقت فرمایید در خصوص اصالت لیفتراک و برگ گمرکی و سند را مطالعه بفرمایید تا در آینده مشکلی برای شما بوجود نیاید.

لیفتراک کارکرده من چقدر ارزش دارد؟

عرض لیفتراک کارکرده من 735 پیکسل چقدر است آیا شما به دنبال خرید لیفتراک کارکرده یا فروش لیفتراک به دلیل تغییر نیازهای عملیاتی هستید ، ممکن است این سال برای شما پیش آید که ارزش لیفتراک کارکرده من چقدر است؟ عوامل متعددی برای محاسبه ارزش لیفتراک استفاده شده از جمله ساعت ، سن و مشخصات دکل وجود دارد. ظاهر تجهیزات و سابقه نگهداری نیز می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد.

توجه: اگر به دنبال خرید لیفتراک دست دوم هستید ، به صفحه خرید خرید لیفتراک دست دوم برای راهنمایی خرید حرفه ای مراجعه کنید. با ضمانت های استفاده شده لیفتراک ، نحوه اجتناب از خرید تجهیزات بد و سایر توصیه های متخصصان ما آشنا شوید.

فروش لیفتراک دست دوم – آنچه خریداران به دنبال آن هستند

آیا می خواهید لیفتراک دست دوم بخرید؟همچنین درجه بالای تخصص از جمله تجهیزات گران قیمت مانند شیفت های جانبی و هرگونه ساخت و ساز خاص تصمیم خرید را سخت می کند. اما اینجا نجات می یابد: مهمترین ملاحظات خرید فقط چند مورد است: نوع لاستیک، ظرفیت بارگیری، ارتفاع بالابر، نوع دکل و نوع درایو. لاستیک: لیفتراک‌ها با لاستیک‌های بالشتکی، لاستیک‌های بادی، تایرهای فوق الاستیک و لاستیک‌های جامد در دسترس هستند که هر نوع برای استفاده‌های مختلف مناسب است. ظرفیت بارگیری: پالت تا چه وزنی باید بلند شود؟ از 2500 پوند تا 40 تن همه چیز وجود دارد. ارتفاع و دکل بالابر: پالت تا چه ارتفاعی باید بلند شود؟ یک داستان؟ دو یا سه داستان؟ راندن: متداول ترین پیشرانه ها برقی، دیزلی و گاز مایع هستند اما در این بین درایوهای هیبریدی و پیل سوختی نیز وجود دارند. علاوه بر این، برای پیدا کردن یک بالابر دست دوم مناسب، این سوالات را از خود بپرسید:

محدوده لیفتراک چقدر است؟ آیا فقط باید یک پالت 2500 پوندی را در داخل خانه بلند کنید یا استفاده در فضای باز دارید؟ برای استفاده در داخل ساختمان، لیفتراک های 3 چرخ با لاستیک های بدون علامت رایج هستند و معمولاً از لیفتراک های برقی استفاده می شود. لیفتراک های دیزلی بیشتر در خارج از خانه رایج هستند زیرا می توانند خود را با زمین وفق دهند. لیفتراک های زمین ناهموار با لاستیک های بزرگ خود تحت تأثیر قرار می گیرند. چه مارکی نیاز دارید؟ اگر ناوگانی از برند خاصی مانند تویوتا، ییل، لیند، جونگهاینریچ یا هیستر دارید، ممکن است از مزیت اضافه کردن یک لیفتراک از همان مارک و نوع برخوردار باشید زیرا می توانید از تجهیزاتی مانند شیفت های جانبی برای همه ماشین ها استفاده کنید. همچنین، استفاده از همان مدل‌های لیفتراک، استاکر یا کامیون‌های پالت ممکن است توسط اپراتورهای سازمان شما مورد استقبال قرار گیرد.

مزایا – خرید لیفتراک دست دوم – مزایای طولانی مدت هزینه با استفاده فشرده، روزانه و حمل و نقل منظم پالت ها و سایر مواد – هزینه های نسبتا ثابت در طول عمر مفید، مبنای خوبی برای برنامه ریزی بودجه فراهم می کند – آسیب رنگ سطحی به شاسی لیفتراک استفاده شده نسبتاً ثانویه است – شرکت های بزرگتر با ناوگان لیفتراک انعطاف پذیرتر هستند و مجبور نیستند برای مقابله با اوج بار به ارائه دهندگان خدمات خارجی متوسل شوند. سرمایه گذاری در لیفتراک – ملاحظات – سرمایه گذاری قابل توجهی در خرید لیفتراک ضروری است. – برای استفاده طولانی مدت، ممکن است به فناوری و مزایای آخرین نسل مدل اعتماد نکنید. – آیا لیفتراک تعادلی که امروز خریداری می شود با استانداردهای ایمنی یا آلایندگی داخلی و عمومی شرکت مطابقت دارد؟ – آیا تجهیزات فعلی (مثلاً یک شیفت جانبی) با لیفتراک نو استفاده می شود؟ – اپراتورهای چندین مکان شرکت ممکن است نیاز به برنامه ریزی برای حمل و نقل لیفتراک ها با تغییر وظایف داشته باشند در اینجا ما می رویم. اکنون از استفاده کنید و لیفتراک مناسب را خریداری کنید. لیفتراک های مناسب از هر نوع، دکل، ظرفیت، لاستیک و درایو (دیزلی، گاز مایع، برقی) و همچنین تجهیزات جانبی مانند شیفت های جانبی را با بهترین قیمت از نمایندگی ها و تامین کنندگان حرفه ای در منطقه خود بیابید.

فروش لیفتراک دست دوم ما صدها لیفتراک مستعمل را برای فروش آماده در نمایشگاه خود داریم، از جمله لیفتراک گازی، لیفتراک برقی و واحدهای لیفتراک دیزلی. ما از همه مشتریان جدید و قدیمی به نمایشگاه خود استقبال می کنیم که در آن 100 واحد قابل مشاهده هستند و آماده ارسال هستند. اگر یکی از واحدهای ما در لیست سهام زنده موجود نیست، لطفاً استعلام کنید زیرا ممکن است بتوانیم نیازهای دقیق شما را تامین کنیم. ما می‌توانیم  لیفتراک دست دوم را در هر نقطه تحویل دهیم و می‌توانیم حمل و نقل را در سراسر ایران ارائه دهیم. لیفت آسان بهترین لیفتراک های  دست دوم موجود در بازار را به مشتریان خود ارائه می دهیسانم. ما به دقت بازار را زیر نظر داریم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم مارک های پیشرو از جمله JCB، Caterpillar، Bendi، Flexi، Hyster و بسیاری دیگر را در اختیار شما قرار دهیم.

ما طیف وسیعی از لیفتراکهای چنگال مفصلی، لیفتراکهای دستی و لودرهای جانبی را ذخیره می‌کنیم، بنابراین چیزی برای همه نیازها وجود دارد. اگر مطمئن نیستید که چه نوع لیفتراک مناسب با نیازهای شما است، ما از تماس ها استقبال می کنیم. تیم خدمات مشتری ما می‌تواند به شناسایی کامیون‌های شاخک‌دار برای نیازهای شما کمک کند می توانید مطمئن باشید که هر لیفتراک خریداری شده از ما در شرایط عالی به دستتان می رسد و سال های زیادی از کارکرد آن باقی مانده است. با اطمینان از اینکه  لیفتراک ما با بالاترین استانداردها مطابقت دارند، به سرعت به عنوان یکی از شرکت های لیفتراک در ایران شناخته شدیم. ما تجهیزات جابجایی مواد مورد استفاده خود را به برندهای پیشرو در سراسر ایران عرضه می کنیم و به ارائه سطح فوق العاده ای از خدمات به مشتریان ادامه می دهیم. اگر به دنبال خرید لیفتراک های  دست دوم هستید، ما به شدت توصیه می کنیم و در سراسر ایران شناخته شده هستیم. در تماس باشید اخبار لیفتراک چرا خرید لیفتراک های مستعمل در حال حاضر سخت است؟ لیفتراک های مستعمل در بخش های انبار و حمل و نقل به طور فزاینده ای محبوب شده اند. 

ابتدا لیفتراک باید در وضعیت کار باشد. اگر تجهیزات کار نکنند ، ارزش چندانی ندارند و ما نمی توانیم وضعیت کلی آسانسور را بدون کارکردن ارزیابی کنیم.

تعداد ساعت ها و سن لیفتراک مهمترین عواملی هستند که بر ارزش یک لیفتراک استفاده شده تأثیر می گذارند. هرچه مدل ساعتها یا قدیمی تر باشد ، ارزش آن کمتر است. گفته می شود ، لیفتراک های استفاده شده تویوتا ارزش بیشتری دارند. یک بالابر تویوتا با 10000 ساعت می تواند ارزش بالاتری نسبت به یک لیفتراک مشابه غیر تویوتایی با 10000 ساعت داشته باشد.

سایر عوامل موثر بر ارزش لیفتراک استفاده شدها

نوع سوخت: بالابرهای LP به طور کلی از نظر ارزش فروش بیشترین ارزش را دارند ، لیفتراک های برقی استفاده شده عموماً کمترین ارزش را دارند زیرا معمولاً به باتری جدید نیاز دارند یا نیاز به تعمیر مجدد باتری دارند. همچنین ، تعداد الکتریکی های بیشتری در بازار وجود دارد تا لیفتراک های LPG یا دیزل استفاده شده.

باتری/شارژر: برای لیفتراک های برقی ، مهم است که باتری شارژ داشته باشد. همچنین اگر شارژر همراه فروش باشد ، می تواند ارزش لیفتراک را افزایش دهد.

ظاهر: هر چه فرورفتگی ، خراشیدگی و … کمتر باشد ، بهتر است. هرگونه علائم قابل مشاهده آسیب باید در نظر گرفته شود: آیا لیفتراک در تصادف بوده است یا توسط یک کامیون دستی عبور داده و خراشیده شده است؟

لوازم جانبی: لیفتراک کارکرده که همراه لوازم جانبی معروف مانند تعویض جانبی یا موقعیت چنگال عرضه می شود می تواند ارزش بیشتری داشته باشد.

نحوه محاسبه ارزش لیفتراک ارزش گذاری یک لیفتراک به چیزی بیش از مشت کردن چند عدد در ماشین حساب نیاز دارد. در اینجا چند عامل وجود دارد که به شما کمک می کند تا قیمت خرید یا فروش منصفانه را تعیین کنید: 1. سن. لیفتراک از ارزش جدید استفاده می‌کند، درست مانند ماشین‌ها، لیفتراک‌ها از لحظه خروج از محل فروش شروع به استهلاک می‌کنند. برای رسیدن به تخمین پارکینگ، شماره سریال را بررسی کنید تا سن آسانسور را تعیین کنید. در مورد قیمت همان مدل در صورت نو بودن تحقیق کنید و 15٪ در سال برای استهلاک کسر کنید. این به شما یک قیمت پایه تخمینی برای استفاده به عنوان نقطه شروع می دهد.

تاریخچه خدمات و تعمیر و نگهداری لیفتراک خرید آسانسور کارکرده از یک فروشنده احتمالاً در ابتدا گران‌تر خواهد بود، اگرچه احتمالاً وضعیت کارکرد خوبی خواهد داشت، که باید در هزینه‌های عملیاتی صرفه‌جویی کند و کسب و کار شما را روان نگه دارد. هنگام معامله با لیفتراک، انتظار داشته باشید لیفتراک هایی با بیش از 10000 ساعت بی ارزش باشند. دو دلیل دیگر که لیفتراکهای قدیمی‌تر بی‌ارزش هستند این است که ممکن است استانداردهای EPA را رعایت نکنند و ممکن است یک خطر ایمنی باشند. هنگام تصمیم گیری برای خرید یک لیفتراک کارکرده از یک فروشنده، مواردی که باید به دنبال آن باشید این است که آیا فروشنده خدمات تعمیرات خرابی را در محل ارائه می دهد، زمان پاسخ اضطراری آنها و اینکه آیا قطعات جایگزین به راحتی در دسترس هستند یا خیر.
فروش لیفتراک دست دوم اگر قصد فروش لیفتراک دست دوم خود را دارید، در اینجا چند نکته وجود دارد: ✓ واقع بین باشید. تحقیقات آنلاین انجام دهید تا متوجه شوید که فروشندگان و طرف های خصوصی چقدر برای لیفتراک های هم سن و مدل درخواست می کنند، که به شما کمک می کند قیمت رقابتی تعیین کنید. ✓ عکس های خوب بگیرید. پس از تمیز کردن و ترمیم کامل هرگونه ایراد آرایشی، عکس یا تصاویری را در وب سایت خود یا سایر سایت هایی که می توانید تجهیزات سنگین دست دوم را در آنها به فروش برسانید، قرار دهید. ✓ وضعیت لیفتراک را به طور دقیق شرح دهید. این باید شامل مدل، سال و شرایط کلی باشد. به تعمیرات، تعویض قطعات یا ارتقاء اخیر اشاره کنید. خریداران سزاوار این هستند که دقیقاً بدانند چه چیزی دریافت می کنند، بنابراین هنگام توصیف ویژگی های لیفتراک خود صادق باشید و در مورد فاش کردن مشکلات یا عیوب مکانیکی پیشاپیش باشید. ✓ برای مذاکره آماده باشید. حتی اگر یک قیمت منصفانه تعیین کنید، ممکن است در نهایت مجبور شوید به قیمتی کمتر از قیمت درخواستی خود رضایت دهید. به عنوان مثال، اگر قطعه ای وجود دارد که نیاز به تعویض دارد، ممکن است لازم باشد هزینه تعمیر را از قیمت درخواستی خود کم کنید تا بتوانید فروش را انجام دهید. خط پایین در مورد نحوه خرید و فروش لیفتراک های مستعمل خرید و فروش لیفتراکهای دست دوم ممکن است دشوار باشد. هر لیفتراک متفاوت است، اما انجام تحقیقات می تواند به شما در تعیین ارزش منصفانه یک ماشین کمک کند. بعلاوه، تحقیق می تواند به شما کمک کند لیفتراک را شناسایی کنید که مناسب کسب و کار شما در حال حاضر و آینده باشد. البته، مهم نیست که کدام لیفتراک را می‌خرید یا می‌فروشید، باید مطمئن شوید که تمام اپراتورهای شرکت شما به درستی آموزش دیده‌اند. خوشبختانه، با یک برنامه صدور گواهینامه عمیق، می توانید به سرعت و به راحتی کارگران خود را در مورد ایمنی لیفتراک به سرعت بالا ببرید. می خواهید پول پس انداز کنید؟ از آموزش ایمنی گواهینامه لیفتراک استفاده کنید داشتن اپراتورهای آموزش دیده و تایید شده هزینه خرید لیفتراک را کاهش نمی دهد. اما، می تواند هزینه های عملیاتی شما را کاهش دهد و در عین حال ایمنی و بهره وری را بهبود بخشد و کسب و کار شما را مطابق با OSHA نگه دارد.

عملکرد لیفتراک چقدر خوب حفظ شده است؟ لیفتراک با سابقه نگهداری معمولی ارزشمندتر از لیفتراک با سابقه سرویس ناشناخته یا پراکنده است.

ما مفتخريم در زمينه فروش ليفتراك برقي وليفتراك گازي و ليفتراك بنزيني و همچنين ليفتراك ديزل در تناژهاي مختلف براي دوستان و همكاران محترم خدمات رساني كنيم.

ليفتراك برقي اصولا در انبارهاي بسته

ليفتراك گازي و ليفتراك بنزيني در محيطهاي نيمه باز و باز

و ليفتراكهاي ديزلي در محيطهاي باز مورد استفاده قرار ميگيرد.

ليفتراك برقي در تناژهاي پايينتر

ليفتراك بنزيني و ليفتراك گازي در تناژ معمولي و پايين

و ليفتراك ديزل در تناژ بالاتر با تعداد سيلندر بيشتر اغلبا مورد استفاده است.

تيم ليفت آسان براي خريد ليفتراك برقي و ليفتراك بنزيني و ليفتراك گازي و همچنين ليفتراك ديزل ميتواند به بهترين صورت به شما مشاوره دهد.

و حتي براي خريد ليفتراك برقي ،ليفتراك گازي،ليفتراك بنزيني و ليفتراك ديزل و همچنين جك پالت و استاكر برقي از همكاران و بازار آزاد به شما مشاوره دهد.

يكي ديگر از فروشهاي شركت ليفت آسان جك پالت ،استاكر و ريچتراك مي باشد.

شرکت لیفت آسان آماده خرید انواع لیفتراک از کار افتاده شما دوستان میباشد

فروش انواع لیفتراک(لیفتراک برقی،لیفتراک دیزل ،لیفتراک بنزینی،لیفتراک گازی)در مدلهای جدید(لیفتراک کوماتسو،تویوتا،نیسان،آریا،هیوندا،هایستر،یال،سهند،سپاهان و…)و همچنین لیفتراکهای مدل های پاینتر و با قیمت های مناسب برای راه انداختن کار دوستان عزیز میباشد.

لیفتراک برای فروش خرید و فروش لیفتراک استفاده نشده و کارکرده در لیفت آسان خرید و فروش لیفتراک کارکرده از تمامی تولیدکنندگان از جمله Cat، Hyster، نیسان، تویوتا و غیره. از لیفتراک تایر کوسن و لیفتراک تایر کوسن گرفته تا لیفتراک برقی و لیفتراک برقی، می توانید مطمئن باشید که دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا خواهید کرد. موجودی لیفتراک‌های لیفت آسان فعلی را در زیر پیدا کنید و ببینید چه لیفتراک‌هایی در اطراف شما برای فروش هستند. برنامه کامل حراج لیفت آسان را مشاهده کنید. جستجوی خود را گسترش دهید آیا می خواهید لیفتراک به صورت خصوصی بخرید؟ برای یافتن لیفتراک های دست دوم مشابه برای فروش، لیست ریچی را مرور کنید. خدمات فهرست جدید ما یک تجربه خرید خصوصی برای کمک به گسترش جستجوی تجهیزات شما ارائه می دهد.

جهت مشاوره و هماهنگی و خرید و فروش لیفتراک با شماره های شرکت لیفت آسان تماس حاصل نمایید.

تلفن :02636104164

همراه :09121247036

09127042676

09015154903