لیفت آسان

 اجاره لیفتراک
هنگامی که می دانید شغل شما نیاز به لیفتراک دارد ، مراحل اجاره نسبتاً ساده است:وقتی صحبت از اجاره لیفتراک می شود، برای دستیابی به بهترین قیمت باید چند نکته را در نظر بگیرید. فروشندگان لیفتراک نرخ های متفاوتی را برای ماشین های خود در نظر می گیرند، بنابراین قبل از تصمیم گیری، مقایسه قیمت ها بسیار مهم است. همچنین باید اندازه و نوع لیفتراک مورد نیاز خود و همچنین مدت زمانی که به آن نیاز دارید را در نظر بگیرید.

بنابراین شاید خرید برای جریان نقدی شما مناسب نباشد، یا به سادگی نمی خواهید فشار ناشی از پرداختن به صورتحساب های تعمیر غیرمنتظره ای که با مالکیت همراه است را تحمل کنید؟ بسیاری از شرکت ها در یک قایق هستند، به همین دلیل است که استخدام گزینه بسیار محبوبی است.
قراردادهای اجاره کامل تعمیر و نگهداری، که بسیاری از آنها با هزینه زیادی در هفته برای تعادل متعارف، یک راه ارزان فوق العاده برای اطمینان از استفاده بدون دردسر از ماشین لیفتراک است. هزینه یکپارچه که شامل تمام خدمات و نگهداری می شود به این معنی است که می توانید از دستگاه برای راه اندازی کسب و کار خود و کسب درآمد استفاده کنید، بدون اینکه در این مدت نگران هزینه های زیادی باشید. مهندسان ما همچنین با زمان پاسخگویی سریع در دسترس هستند تا دستگاه شما را در حال کار نگه دارند تا اطمینان حاصل شود که عملیات شما سریع و روان ادامه می یابد. از قراردادهای کوتاه مدت 12 ماهه تا 7 سال، ما قراردادهای مختلف استخدامی زیادی داریم که مناسب همه باشد. شرایط طولانی تر ما منجر به کاهش هزینه هفتگی می شود و تضمین می کند که برای مدت طولانی تری نرخ کمتری دریافت می کنید. با این حال، فکر نکنید که ثبت نام برای یک قرارداد طولانی تر به این معنی است که شما درگیر هستید. لیفت آسان درک می کند که شرکت ها به طور منظم نیاز به تغییر دارند، و به همین دلیل ما به شیوه ای انعطاف پذیر واکنش نشان می دهیم. به این ترتیب، اگر به دلیل ظرفیت، ارتفاع بالابر یا هر دلیل دیگری نیاز به تعویض دستگاه خود داشته باشید، ما خوشحالیم که به دنبال یک دستگاه جایگزین برای کارآمد نگه داشتن شما هستیم. برای کسب اطلاعات در مورد بسیاری از لیفتراک های اجاره ای که در دسترس داریم، همین امروز با ما تماس بگیرید!

نوع مناسب  لیفتراک را انتخاب کنید – مطمئن شوید که می دانید کدام لیفتراک می تواند چه کاری انجام دهد. جک پالت کار مشابه لیفتراک صنعتی را انجام نمی دهد. برای اینکه بدانید به کدام مورد نیاز دارید ، موارد زیر را باید در نظر بگیرید:
تعیین ظرفیت وزن – وزن کل اجسامی که باید بلند شوند را مشخص کنید. تا آنجا که ممکن است دقیق باشید ؛ در صورت دریافت اشتباه ، می توانید ایمنی همه را به خطر بیندازید و/یا به لیفتراک آسیب برسانید.
تعیین ارتفاع آسانسور – چنگال های لیفتراک باید بتوانند به ارتفاع مورد نیاز برسند. درست مانند ظرفیت وزن ، تا آنجا که ممکن است دقیق باشید.
سطح زمین را تعیین کنید – آیا لیفتراک شما در یک چوب یا انبار کار می کند؟ لیفتراک چند منظوره است ، اما همه آنها یکسان عمل نمی کنند. حتماً یکی را انتخاب کنید که در منطقه کاری شما کار کند.
خرید کنید – شرکت های مختلف قیمت متفاوتی برای تجهیزات شما دارند. از خرید کردن نترسید و شرکت لیفتراک مورد نیاز خود را متناسب با بودجه خود پیدا کنید.
در مورد قیمت مذاکره کنید – همه شرکت ها قیمت های خود را قفل و تعیین نکرده اند. ببینید آیا می توانید در مورد قرارداد اجاره خود مذاکره کنید. و اگر مدت طولانی اجاره می دهید از درخواست تخفیف نترسید.
اوراق را امضا کنید – هنگامی که شرکت مناسب با لیفتراک مناسب را پیدا کردید و همه طرفین در مورد قیمت مذاکره کردند ، وقت آن است که اوراق را امضا کنید.
اگر در مورد قرارداد اجاره یا هر جنبه دیگر فرایند اجاره سوالی دارید ، از پرسیدن آن نترسید. هر شرکتی مایل است تا آنجا که می تواند این روند را روان کند.

لیفتراک شما دارای حداکثر ظرفیت بار مشخص است. اگر هنوز نمی دانید این خودرو چیست ، می توانید حداکثر ظرفیت بار را برای وسیله نقلیه خاص خود پیدا کنید زیرا روی صفحه ای نصب شده در منطقه ای بسیار قابل مشاهده – معمولاً روی دکل در سطح چشم راننده قرار می گیرد.

حداکثر ظرفیت بار بالاترین وزنی است که لیفتراک شما می تواند با خیال راحت بلند کند. هنگامی که سعی می کنید محموله ای را که بیش از حداکثر ظرفیت بالابر شما است بلند کنید ، در حالی که وسیله نقلیه شما ممکن است بتواند این کار را انجام دهد – حداقل به طور مختصر – ایمن نخواهد بود و می تواند راننده و عابران پیاده در منطقه را در معرض خطر قرار دهد. اگر نقصی وجود داشته باشد

همچنین ممکن است به موتور لیفتراک ، هیدرولیک و سایر قطعات پرهزینه شما آسیب برساند.

هنگام اجاره لیفتراک، مهم است که قبل از تصمیم گیری، قیمت های نمایندگی های مختلف را با هم مقایسه کنید. این تضمین می کند که بهترین معامله ممکن را دریافت کنید. قیمت اجاره لیفتراک می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، بنابراین مهم است که تحقیق کنید و بهترین معامله را پیدا کنید. مطمئن شوید که در مورد هر گونه هزینه پنهان، مانند هزینه های تحویل یا وانت بپرسید. برخی از فروشندگان ممکن است مدت زمانی که لیفتراک در حال استفاده است از شما پول بگیرند، حتی اگر این مدت فقط برای چند ساعت باشد. این مهم است که بدانید چگونه از شما شارژ می شود. این ایده خوبی است که قبل از تصمیم گیری از چندین فروشنده قیمت بگیرید. این به شما کمک می کند قیمت ها را مقایسه کنید و بهترین معامله را پیدا کنید. اجاره لیفتراک می تواند یک سرمایه گذاری گران قیمت باشد، اما با اطلاعات و منابع مناسبی که در اختیار دارید، برای پس انداز پول مشکلی ندارید. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که چه اندازه و نوع لیفتراک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. اگر مطمئن نیستید که کدام یک برای شما بهتر عمل می کند، با یکی از کارشناسان ما در لیفت آسان می تواند به پاسخگویی به سوالات یا نگرانی هایی که ممکن است در طول فرآیند اجاره شما ایجاد شود کمک کند.

مسئولیت های کارگری اگر کارگر هستید، باید هر دستورالعمل منطقی ارائه شده توسط کارفرما/مدیر خود را که خطر آسیب شما را کاهش می دهد، دنبال کنید. این شامل سیاست‌های زیر و رویه‌های عملیاتی ایمن است. هر بار که از یک لیفتراک متفاوت استفاده می کنید و در ابتدای هر شیفت باید یک بررسی ایمنی قبل از شروع کار را انجام دهید، زیرا ممکن است لیفتراک توسط اپراتور قبلی در شرایط ایمن رها نشده باشد. چک لیست می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.  اطمینان حاصل کنید که از کمربند ایمنی (یا سایر مهارها) در جایی که نصب شده است ببندید. کمربند ایمنی شما را در کابین نگه می دارد و از پرت شدن شما از صندلی جلوگیری می کند.

صدور مجوز شخصی که از لیفتراک استفاده می کند باید دارای گواهینامه لیفتراک کار با ریسک بالا باشد. آموزش برای دریافت مجوز کار با ریسک بالا باید به عنوان بخشی از یک دوره از یک سازمان آموزشی ثبت شده تکمیل شود.

ضمیمه های لیفتراک و ظرفیت بار

استفاده از لوازم جانبی لیفتراک بر حداکثر ظرفیت بارگیری لیفتراک شما تأثیر می گذارد. در حالی که لوازم جانبی هرگز بالاترین وزن ممکن را برای وسیله نقلیه شما افزایش نمی دهند ، اما اغلب آن را کاهش می دهند.

این مربوط به مهندسی و فیزیک است. بلند کردن بار بدون اتصال با چنگال تنها چیزی است که وسیله نقلیه برای انجام آن طراحی شده است. اما وقتی چیزی مانند یک ضمیمه بوم ، یک سکوی آسانسور ، یک تخته فرش یا یک نوع چسب دیگر اضافه می کنید ، نه تنها وزن اضافی خود چسبندگی وجود دارد ، بلکه نحوه برداشتن بار را نیز تغییر می دهید.

قبل از استفاده از ضمیمه ، بسیار مهم است که شما و اپراتورهای لیفتراک بدانید که چگونه بر حداکثر ظرفیت بار خودرو شما تأثیر می گذارد. تلاش برای بالا بردن وزن زیاد با استفاده از بالابر لیفتراک می تواند پیوست ، وسیله نقلیه و راننده شما را در معرض خطر قرار دهد.

برای اینکه بفهمید یک ضمیمه لیفتراک روی حداکثر ظرفیت باربری شما چه تاثیری می گذارد ، برگه مشخصات پیوست ، دفترچه راهنمای مالک ضمیمه و خود لیفتراک یا وب سایت سازنده را بررسی کنید.

نکات حداکثر ظرفیت وزن

به طور کلی ، خرید یا اجاره لیفتراک با حداکثر ظرفیت بار بیش از بزرگترین وزنی که قصد بلند کردن آن را دارید ، ایده خوبی است. یک قاعده کلی خوب این است که بالاترین میزان بار را که معمولاً بلند می کنید تخمین زده و سپس 5 تا 10 درصد اضافه کنید.

همچنین ایده خوبی است که مطمئن شوید همه افرادی که از آن لیفتراک خاص استفاده می کنند از حداکثر ظرفیت بار آن ، وزن اجسام در حال بلند شدن و تأثیر یک اتصال لیفتراک بر عملکرد بالابر خودرو مطلع هستند.

براي اجاره ليفتراك به منصفانه ترين قيمت و همينطور خريد و فروش ليفتراك برقي و ليفتراك بنزيني ليفتراك گازي و ليفتراك ديزل با ما در ارتباط باشيد.

براي خدمات بهتر در زمينه اجاره ليفتراك در انواع ليفتراك برقي،ليفتراك بنزيني،ليفتراك گازي و ليفتراك ديزل با ما در ارتباط باشيد و پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد كارايي ليفتراكها و همچنين تيم ليفت آسان ارائه دهید

در زمينه فروش ليفتراك بنزيني،ليفتراك گازي،ليفتراك برقي و ليفتراك ديزل با مشاورین لیفت آسان تماس حاصل فرمایید

شرکت لیفت آسان آماده همکاری و مشاوره در زمینه خرید و فروش و اجاره به شما مشتریان گرامی می باشد

02636104164-09015154903-09121247036